En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Samstag, Februar 06, 2010

Çok Güzel Hareketler Bunlar 49.bölüm izle ,Bkm 7 şubat izle

Çok güzel hareketler bunlar 49.bölümün videoları,bkm mutfak 7 şubat görüntüleri,
BKM Mutfak’ta; Türk işi, Slumdog Millionaire!

İnşaat işçilerinden birine piyangodan büyük ikramiye çıkar. Diğer işçiler durumdan pay almaya çalışınca herkesin gerçek yüzü de ortaya çıkar.
Bu haftanın diğer bir skecide Slumdog Millionaire’in Çarıklı Milyoner versiyonu. Yarışmaya katılan genç, bütün soruları bilmektedir. Peki nedir bunun sebebi?
Dizilerde figüran olarak çalışan adam, bir gün çok ünlü bir oyuncu olmanın hayaliyle yaşamaktadır. Adam bu konuda öyle inatçıdır ki, bu ona tahmininden de pahalıya patlayacaktır.
Gazetede yer alan haberle mağdur olup, tazminat alacakları ümidine kapılan adamlar bu uğurda dayak bile yerler. Ama yasalar değişince yedikleri dayak yanlarına kar kalır!
Evlilikleri kopma noktasına gelen çift, aile terapistine gider. Terapistin ilginç terapi yöntemleri çiftin sorunlarını çözmekte başarılı olamayacak gibi gözükse de, terapistin biraz kaçık olması dengeyi sağlayacaktır.
Çok güzel hareketler bunlar 7 şubat full youtube izle,bkm mutfak 07/02/2010 tarihli bölümü full izle,

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar