En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Donnerstag, Oktober 14, 2010

Playful Kiss Severlerin Dikkatine: BAEK SEUNG JO'nun GüNLüĞü

Photobucket

Derse mola vermiş, son zamanlardaki moral kaynağım playful kiss dizisinin yeni bölümlerinin VİİKİİ.NETte eklenmesini beklemekteydim.Viiki'yi tebrik etmek gerekli.çok hızlı bir şekilde bizlere yeni bölümleri yetiştirebilmek adına gece gündüz emek vermekteler.her geçen gün artan gönüllü çeviri kadrosu ile zor bir işin hakkını vermekteler.her ne kadar çeviri kalitesi tartışılsada bence kısa süre- gönüllülük- maddiyat beklemeksizin çaba- bunlar taçlanmalı.Pornografik reklamlarla kazanç peşinde koşan, çeviri sitelerindeki bölümleri araklayanlara yöneltilmeli yorumlar.Çeviri, upload ve moderatörlük zor iş.Allah bu uğurda emek verenlere sabır versin.
Neyse konu nereden nereye geldi , çenem düştü=)


BAEK SEUNG JO'nun GüNLüĞü

çevirmen: seycek , site: VİİKİ.net , devamı için buraya tıklayınız


Photobucket
Photobucket
Photobucket

Seycek tarafından çevrilen günlüğün sadece birinci bölümünü bloğumda tanıtım amacıyla yayınladım.Devamı için viiki.net'ten takip edebilirsiniz.açıkçası devamını yayınlamak biraz emeğe saygısızlık gibi geldi bana.Herkes emeğinin karşılığını görmeyi hak eder.

En kısa sürede tabi o süre 1 kasım sonrası bu dizi tanıtımı ve yorumlarımla sizlerle olacağım inşallah.

PLAYFUL KİSS İZLEMEK İÇİN TIKLABu diziyi çok sevdim=)=)=)

Tarih84

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar