En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Sonntag, Dezember 19, 2010

20 Aralık BİZİM DOKTORLAR kanal 7 izle

Kanal 7’den sağlığınızı düşünen bir program: Bizim Doktorlar...

20 ARALIK 2010, Pazartesi

SOĞUK HAVALARA DİKKAT! ÖKSÜRÜK VE BRONŞİT KAPINIZI ÇALABİLİR…

Sunuculuğunu Nur Viral’ın ve Beyin ve Sinir Cerrahı Op. Dr. Onur Kulaksızoğlu’nun yaptığı Bizim Doktorlar hafta içi her sabah sağlık hakkında merak edilen konularda izleyenlere aydınlatıcı bilgiler veriyor. Bugünkü programda Op. Dr. Onur Kulaksızoğlu bel kayması problemleri, Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Özgür Karacan da öksürük ve bronşit problemleri hakkında önemli bilgiler veriyor. Programda ayrıca Dâhiliye Uzmanı Mehmet Karaca yaşlıların en büyük problemlerinden olan unutkanlık konusunda izleyicilere aydınlatıcı bilgiler veriyor.


Hafta içi her sabah canlı yayınlanan Bizim Doktorlar’da sağlığınızla ilgili merak ettiğiniz konulara uzman konuklarla cevap aranıyor. Nur Viral ve Op. Dr. Onur Kulaksızoğlu'nun sunumuyla ekrana gelen Bizim Doktorlar’da canlı yayında stüdyoya konuk olan uzman doktorlar hafta içi her sabah sağlık hakkında merak edilen konularda izleyicileri aydınlatıyor. Bugünkü programda Op. Dr. Onur Kulaksızoğlu, bel kayması hakkında merak edilen tüm soruları cevaplıyor. Doç. Dr. Özgür Karacan soğuk havalarla birlikte çok sık yaşanan öksürük ve bronşit problemleri, Dr. Mehmet Karaca ise yaşlılarda unutkanlık problemleri üzerine izleyicilerden gelen telefonlara cevap veriyor.

Sağlık konusunda danışacağınız ve size yol gösterecek bir program olmayı hedefleyen Bizim Doktorlar hafta içi her sabah Kanal 7’de izleyenleri ekrana kilitliyor. Bizim Doktorlar hafta içi her sabah 08:00’de Kanal 7’de.


***

SAĞLIK KONUSUNDA DANIŞABİLECEĞİNİZ YEPYENİ BİR PROGRAM; BİZİM DOKTORLAR
Kanal 7’den sağlığınızı düşünen yepyeni bir program…

Hafta içi her sabah canlı yayınla ekrana gelen BİZİM DOKTORLAR’da sağlığınızla ilgili merak ettiğiniz konulara uzman konuklarla cevap bulacaksınız.

Moderatörlüğünü Nur Viral’ın yaptığı, Beyin ve Sinir Cerrahı Op. Dr. Onur Kulaksızoğlu’nun sunduğu BİZİM DOKTORLAR'DA canlı yayına konuk olan, alanında uzman doktorlar hafta içi her sabah sağlık hakkında merak edilen konularda izleyenleri aydınlatıyor.

Hafta içi her sabah canlı yayınla ekrana gelen BİZİM DOKTORLAR’da sağlığınızla ilgili merak ettiğiniz konulara uzman konuklarla cevap aranıyor. Nur Viral'in moderatörlüğünde, Beyin ve Sinir Cerrahı Op. Dr. Onur Kulaksızoğlu'nun sunumuyla ekrana gelen BİZİM DOKTORLAR'DA canlı yayına konuk olan uzman doktorlar hafta içi her sabah sağlık hakkında merak edilen konularda izleyenleri aydınlatıyor.

BİZİM DOKTORLAR'da her sabah uzman doktorlarla sağlık sorunları, sağlıktaki son gelişmeler ve tedavi yöntemleri hakkında derinlemesine bir söyleşi gerçekleştiriliyor.
Sağlık konusunda danışacağınız ve size yol gösterecek bir program olmayı hedefleyen BİZİM DOKTORLAR hafta içi her sabah izleyenleri ekrana kilitleyecek.
BİZİM DOKTORLAR hafta içi her sabah 08:00’de Kanal 7’de.

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar