En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Sonntag, Dezember 19, 2010

20 Aralık Ezgi İle Şifalı Yemekler izle seyret

Ezgi İle Şifalı YemeklerEzgi İle Şifalı YemeklerTarih: 2010-12-20 TV : KANAL7 Saat: 13:50Tür:Kadın ProgramıKANSEROJEN MADDE İÇEREN GEREÇLER  EZGİ İLE ŞİFALI YEMEKLERDE KONUŞULUYOR.
Sempatik sunucu Ezgi Sertel’in sunduğu Ezgi İle Şifalı Yemekler’de Pazartesi günü Doç. Dr. Hüseyin Büyüközer  ve Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Denetleme ve Sertifikalandırma Araştırmaları Derneği Başkanı ve Kimyager  Merve Bostan konuk oluyor.
Sağlıklı yaşama ve sağlıklı beslenmeye dair her şey Ezgi Sertel’le Şifalı Yemekler’de. Programda şifalı yemekler tanıtılırken aynı zamanda birbirinden özel şifalı bitkiler ve bu bitkilerin nasıl kullanılması gerektiği de uzmanlar tarafından ayrıntılı bir şekilde izleyiciye aktarılıyor...Naylon çorap ayakta mantar yapar mı? Taşlanmış kot kanserojen midir? Islak mendil kullanmak sağlığımızı ne kadar tehdit ediyor? Bebek yağları cilt kanserine neden oluyor mu? Döner yerine sakatat mı yiyoruz? Diş macunu ve antibakteriyel sabunlar bebeğin beynin fonksiyonlarını etkiliyor mu? Tişörtteki baskılar cilt kanseri yapar mı? Oyun hamurlarındaki tehlike nedir? Gibi sorulara yer verilecek.
Programda ayrıca birbirinden lezzetli tariflerde izleyicilerle paylaşılacak.
Ekranların sevilen sunucularından Ezgi Sertel’in sunumuyla ekrana gelen Şifalı Yemekler hafta içi her gün 13.50’de canlı yayınla Kanal 7’de. Lezzetten uzak kalmadan sağlıklı beslenmenin yolu Ezgi İle Şifalı Yemekler’de. Sakın kaçırmayın!

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar