En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Sonntag, Dezember 19, 2010

20 Aralık Görevimiz Tehlike-Yabancı Sinema ATV izle

Görevimiz Tehlike
Görevimiz Tehlike


Tarih: 2010-12-20 TV : ATV Saat: 23:15Tür:Yabancı Sinema


“Görevimiz Tehlike 3” 20 Aralık Pazartesi akşamı saat 23.15’de atv’de! Sakın Kaçırmayın!
GÖREVİMİZ TEHLİKE 3
(MISSION IMPOSSIBLE III)
Filmin Konusu:
Gizli ajan Ethan Hunt maceraya geri dönerken, bugüne kadar karşılaştığı en amansız rakibini de yanında getirdi. Hunt ile ekibi bugüne kadar izini kimsenin takip edemediği silah satıcısı ve bilgi sağlayıcısı Owen Davian’a karşı zor bir göreve soyunuyor.
60’ların ünlü dizisinden günümüze kadar popülaritesini kaybetmeyen Görevimiz Tehlike’nin beyazperdedeki üçüncü macerasında yönetmen koltuğunu J.J. Abrams devraldı.
Lost ve Alias dizilerini yaratarak TV dünyasında büyük sükse yapan, kendine has ciddi sayıda bir hayran kitlesine sahip Abrams’ın beyazperdeye attığı bu dev adımı heyecanla karşılamamak mümkün değil.
Üstüne üstlük genç yönetmen arkasına Tom Cruise gibi bir starla, Capote’yle, uzun yıllardır hak ettiği Oscar’a kavuşan Philip Seymour Hoffman’ı da almış durumda.
Künye : 
Yönetmen        : J. J. Abrams
Yapım Yılı        : 2005, ABD
Türü            : Aksiyon / Macera
Oyuncular        :  Tom Cruise (Ethan Hunt) , Ving Rhames (Luther Stickell) , Kenneth Branagh , Philip Seymour Hoffman (Owen Davian) , Laurence Fishburne (Brassel) , Keri Russell (Lindsey) , Michelle Monaghan (Julia) , Bahar Soomekh (Kari) , Billy Crudup (John Musgrave) , Simon Pegg (Benji Dunn) , Jonathan Rhys Meyers (Declan)

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar