En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Montag, Dezember 20, 2010

20 Aralık KANAL 7 ANA HABER izle

Türkiye ve dünya gündemi deneyimli sunucu Hülya Seloni'nin sunumu ile Kanal 7 Ana Haber'de.

KANAL 7 ANA HABER BÜLTENİ SAAT 18.00’DE EKRANLARA GELİYOR

Türkiye gerçekleri artık önce Kanal 7’den öğreniyor.

Kanal 7 Ana Haber Bülteni hergün saat 18.00’de ekranlara geliyor. Hafta içi Hülya Seloni'nin sunduğu Kanal 7 Ana Haber bülteni, Türkiye ve dünya gündemindeki en sıcak ve en önemli gelişmeleri herkesten önce ve en hızlı şekilde izleyicisiyle buluşturuyor.

Kanal 7 Haber Merkezi tarafından hazırlanan haberler, gerçekleri saptırmadan, doğru ve ayrıntılı olarak Kanal 7 Ana Haber bülteninde ekrana geliyor. Gündemin en önemli olaylarını, son dakika gelişmelerini kısacası Türkiye ve dünya gündemini ekrana getiren Kanal 7 Ana Haber tecrübeli haber spikeri Hülya Seloni tarafından sunuluyor. Kanal 7 Ana Haber haftasonları ise Tümer Doğru'nun sunumyla ekrana geliyor.

Kanal 7 Haber Merkezi dünyada ve Türkiye’de yaşanan tüm gelişmeleri, hızlı, dinamik, doğru ve ayrıntılı olarak takip ediyor, deneyimli haber ekibi flaş gelişmeleri olay yerinden bağlantılarla saniye saniye Kanal 7 Ana Haber izleyicilerine aktarıyor.

Türkiye ve dünya gündeminin tüm önemli gelişmeleri, bütün görüş ve renkler her akşam 18.00’de Kanal 7 Ana Haber'de.

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar