En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Dienstag, Dezember 21, 2010

2010-12-22 Aralık KANAL7 Yayın Akışı

2010-12-22 Aralık KANAL7 Yayın Akışı

06:30 KANAL 7’DE SABAH
Kanal 7, sabah kuşağıyla da objektif ve kaliteli haberlerini daha geniş kitlelere ulaştırmaya devam ediyor... Kanal 7’de haber koşusu sabah başlıyor. Kanal 7’de Sabah, bir önceki günün tüm gelişmelerini izleyicilere aktarırken yeni bir güne ve gelişmelere de hazırlıyor. Hafta içi Tümer Doğru’nun sunduğu Kanal 7’de Sabah’ı haftasonları Banu Taviloğlu ekrana taşıyor.
08:00 BİZİM DOKTORLAR
PROF. DR. MUSTAFA YÜCEL DİZ PROTEZLERİ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLERİ BİZİM DOKTORLAR’DA KONUŞUYOR
09:45 İKBAL İLE HAYATIN İÇİNDEN
12:35 KALP GÖZÜ
13:50 EZGİ İLE ŞİFALI YEMEKLER
SOĞUK HAVA ROMATİZMAYI TETİKLER Mİ? ROMATİZMA EN SIK KİMLERDE GÖRÜLÜR?
Çarşamba günü Ezgi ile Şifalı Yemekler’de
Ezgi Sertel’in sunumuyla ekrana gelen Ezgi İle Şifalı Yemekler’de her gün birbirinden lezzetle ve sağlıklı yemekler ve uzman konuklar aynı ekranda buluşuyor.
15:35 EBRU İLE PAYLAŞTIKÇA
Başarılı sunucu Ebru Gediz gülen yüzü ve samimi sohbetiyle yeni yayın döneminde de Kanal 7 ekranında olmaya devam ediyor. “Ebru İle Paylaştıkça’da mutluluklar, hüzünler, acılar ve hayata dair her şey canlı yayında izleyenlerle paylaşılıyor. Ekranların sevilen yüzü Ebru Gediz’in sunumuyla ekrana gelen Ebru İle Paylaştıkça, hayata dair her şeyi izleyenlerle paylaşıyor. Sohbetlerin doyasıya yaşandığı programda şiirler, türküler okunuyor, yaşanmış ibret dolu öykülere yer veriliyor. Hayatın içinden gerçek yaşam öyküleri hafta içi her gün Ebru İle Paylaştıkça’da. Şarkılar, türküler, şiirler ve yaşam öyküleri hafta içi her gün Ebru İle Paylaştıkça’da Kanal 7 ekranlarında.
18:00 KANAL 7 ANA HABER
19:00 İKBAL İLE DİYAR DİYAR
FINDIĞIN DİYARI YEŞİL GİRESUN İKBAL İLE DİYAR DİYAR’DA
21:00 KANAL 7 HABER SAATİ
22:05 TV FİLMİ “KÜÇÜK GELİN NAZMİYE”
00:00 DİZİ “EKMEK TEKNESİ”

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar