En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Mittwoch, Dezember 22, 2010

2010.12.23 Aralık perşembe Doktorum KANAL D izle

Doktorum
2010.12.23 Aralık perşembe Doktorum KANAL D izle


Tarih: 2010-12-23 TV : KANAL D Saat: 09:00Tür:Yaşam


 “Doktorum
Kas Güçsüzlüğü ve Kas Ağrıları
Kanal D’nin sunuculuğunu Zahide Yetiş  ve Op. Dr. Aytuğ Kolankaya’nın yaptıkları sağlık programı “Doktorum”da bugün, “Kas Güçsüzlüğü ve Kas Ağrıları” konusu  ele alınacak.  
Hacettepe Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ersin Tan ve Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ayşen Tan, programın konukları.
Altında psikolojik stresten, romatizmaya, tutulmalardan zorlanmalara hatta önemli kas hastalıklarına kadar birçok nedenin yattığı kas ağrıları yaşam kalitesini bozan önemli sorunlardan. Kas güçsüzlüğü ise araştırılması gereken önemli bir yakınma. Kaslarla ilgili her şey, Prof. Dr. Ersin ve Prof. Dr. Ayşen Tan farkıylaDoktorum’da anlatılacak.
Konuk uzmanlar ayrıca, hem stüdyo konuklarının hem de ekran başındaki izleyenlerin sorularını da yanıtlayacak.

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar