En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Mittwoch, Dezember 22, 2010

2010.12.23 Aralık perşembe EZGİ İLE ŞİFALI YEMEKLER izle

2010.12.23 Aralık perşembe EZGİ İLE ŞİFALI YEMEKLER izle, kanal 7 şifalı yemekler programını izleSağlıklı beslenmenin ve yaşamanın püf noktaları yeni yayın döneminde Ezgi İle Şifalı Yemekler'de.

23 ARALIK 2010, Perşembe

SPOR YAPMAK HER YAŞ İÇİN SAĞLIKLI MIDIR? KİŞİYE VE YAŞA GÖRE EN UYGUN SPOR HANGİSİDİR? Perşembe günü Ezgi İle Şifalı Yemekler’de

Kanal 7’den sağlığınızı düşünen bir program… Birbirinden güzel, şifalı tarifler, beden ve ruh sağlığını gençleştiren formüller, doyurucu, lezzetli ve sağlıklı yemekler… Sempatik sunucu Ezgi Sertel’in sunumuyla ekrana gelen Ezgi İle Şifalı Yemekler’de her gün birbirinden lezzetle ve sağlıklı yemekler ve uzman konuklar aynı ekranda buluşuyor. Uzman konukların stüdyoda ağırlandığı programda hem damak tadına hitap eden hem de vücuda zarar vermeyen yemekler yapılırken uzmanlardan da sağlıklı yaşama dair ayrıntılı bilgiler canlı yayında paylaşılıyor. Bugünkü programda spor eğitmeninden bebekler, çocuklar, gençler ve yetişkinler için egzersizler ekrana geliyor.


Ezgi Sertel’in sunumuyla ekrana gelen Şifalı Yemekler’de her gün birbirinden değişik şifalı yemekler yapılıyor ve yemeklerin püf noktaları izleyicilere ayrıntılı olarak veriliyor. Sağlıklı yaşama ve sağlıklı beslenmeye dair her şey Ezgi Sertel’le Şifalı Yemekler’de. Doyurucu, lezzetli ve şifalı yemekler her gün uzman konukların katıldığı Ezgi İle Şifalı Yemekler programında ekrana geliyor. Programda şifalı yemekler tanıtılırken aynı zamanda birbirinden özel şifalı bitkiler ve bu bitkilerin nasıl kullanılması gerektiği de uzmanlar tarafından ayrıntılı bir şekilde izleyiciye aktarılıyor. Programda her yaştan kişiler ve skolyoz için egzersizler ekrana geliyor. Spor boy uzamasında etkili midir? Spor genetik boy oranını etkiliyor mu? Çocuklar hangi yaşta spora başlamalı? Futbol gelişimi olumsuz etkiler mi? Basketbol boy uzamasını sağlar mı? Bu konuda yapılan hatalar var mı? Hangi yaşta yapılan spor boyu uzatır? Yüzmek çocuklarının gelişimini hızlandırır mı? Bebekler için egzersizler nelerdir? Gazı olan bebeklere için egzersizler nelerdir? Bebeklerin kanguruda taşınması zararlı mıdır? Bebeklerin sağlığı için günlük yapılması gereken egzersizler nelerdir? Gibi sorular cevap buluyor.

Ekranların sevilen sunucularından Ezgi Sertel’in sunumuyla ekrana gelen Şifalı Yemekler hafta içi her gün 13.50’de canlı yayınla Kanal 7’de. Lezzetten uzak kalmadan sağlıklı beslenmenin yolu Ezgi İle Şifalı Yemekler’de. Sakın kaçırmayın!
****

Şifalı tarifler, beden ve ruh sağlığını gençleştiren formüller, doyurucu, lezzetli ve sağlıklı yemekler… Şifalı yemekler yapmanın ve şifalı yemeklerle beslenmenin püf noktaları Ezgi ile Şifalı Yemekler’de. Sempatik sunucu Ezgi Sertel’in sunumuyla ekrana gelen Şifalı Yemekler’de her gün lezzetle sağlık aynı ekranda buluşturuluyor. Mevsiminde hangi sebze hangi usulde nasıl pişirilip, nasıl sunulur? Şifalı yemek yapmanın ve şifalı yemek yemenin püf noktaları nelerdir? Ezgi Sertel’in sunumuyla ekrana gelen Şifalı Yemekler’de her gün bu soruların cevabı veriliyor. Sağlıklı yaşama ve sağlıklı beslenmeye dair her şey Ezgi Sertel’le Şifalı Yemekler’de. Doyurucu, lezzetli ve şifalı yemekler her gün uzman konukların katıldığı Şifalı Yemekler programında ekrana geliyor. Ekranların sevilen sunucularından Ezgi Sertel’in sunumuyla Şifalı Yemekler hafta içi her gün 13: 50’de Kanal 7’de. Lezzetten uzak kalmadan sağlıklı beslenmenin yolu Ezgi ile Şifalı Yemekler’de. Sakın kaçırmayın!

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar