En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Donnerstag, Dezember 23, 2010

2010.12.24 Aralık Bizim Doktorlar KANAL 7 izle

Bizim Doktorlar
2010.12.24 Aralık Bizim Doktorlar KANAL 7 izle, bizim doktorlar programı son bölüm


Tarih: 2010-12-24 TV : KANAL7 Saat: 08:00Tür:Yaşam


BİZİM DOKTORLAR
RAHİM AĞZI KANSERİNDE HAYAT KURTARAN ÖNERİLER BİZİM DOKTORLAR’DA
Kanal 7 hafta içi her sabah sağlık dağıtmaya devam ediyor… Hafta içi her sabah canlı yayınla ekrana gelen BİZİM DOKTORLAR’da sağlıkla ilgili merak edilen konular Türkiye’nin önde gelen uzman konukları tarafından cevaplanıyor. Sunuculuğunu Nur Viral’ın ve Beyin ve Sinir Cerrahı Op. Dr. Onur Kulaksızoğlu’nun yaptığı Bizim Doktorlar hafta içi her sabah sağlık hakkında merak edilen konularda izleyenlere aydınlatıcı bilgiler veriyor. Programa Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Teksen Çamlıbel, Estetik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu ve Diş Hekimi Çağdaş Kışlaoğlu konuk oluyor. Çamlıbel, kadın hastalıkları ve rahim ağzı kanseri konusunda hayat kurtaracak bilgiler veriyor. Programda ayrıca Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu estetik cerrahi, Diş Hekimi Çağdaş Kışlaoğlu da diş estetiği hakkında bilgiler veriyor.
Hafta içi her sabah canlı yayınla ekranlara gelen, çağdaş bilgiyi kullanarak hasta ve yakınlarının ihtiyaç, istek ve beklentilerini etik değerlerden ödün vermeden karşılayan, güvenli sağlık bilgisi veren örnek bir sağlık programı olma misyonu ile yola çıkan bir program…Bizim Doktorlar’da her sabah kendi alanlarında uzman doktorlarla sağlık sorunları, sağlıktaki son gelişmeler ve tedavi yöntemleri hakkında derinlemesine bir söyleşi gerçekleştiriliyor. Bugünkü programda kadın hastalıkları problemleri ve rahim ağzı kanseri ayrıntılı bir şekilde izleyicilere aktarılıyor. Prof. Dr. Teksen Çamlıbel konuk olduğu programda çok önemli açıklamalar yapıyor ve izleyicilerden gelen soruları cevaplıyor. Çamlıbel, İstanbul’un ilk tüp bebek merkezini kurması ve
Türkiye’de kadın sağlığı konusunda pek çok ilklere imza atmasıyla tanınmaktadır. Programda ayrıca Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu estetik cerrahi ve Diş Hekimi Çağdaş Kışlaoğlu da diş estetiği konusunda izleyicilerden gelen soruları yanıtlıyor.
Sağlık konusunda danışacağınız ve size yol gösterecek bir program olmayı hedefleyen Bizim Doktorlar hafta içi her sabah Kanal 7’de izleyenleri ekrana kilitliyor. Bizim Doktorlar hafta içi her sabah 08:00’de Kanal 7’de.

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar