En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Donnerstag, Dezember 23, 2010

2010.12.24 Aralık cuma Günlük Burç Yorumları

2010.12.24 Aralık cuma Günlük Burç Yorumları

ariesKoç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
Evle ilgilenmeniz ve yakınlarla ilgili konularda daha yapıcı olmanız gerekiyor. Kalan zamanınızı özel hayatınıza ayırarak üstünüzdeki yükten kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda yerleşimle ilgili bitmesi gereken ek uğraşlar da olacak. Akşam saatlerinden sonra son derece yaratıcı ve keyifli zamanlar yaşamaya başlıyorsunuz. İçinizden gelen her şeyi yapabilirsiniz.


taurusBoğa Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)
Haberleşme ve iletişim konuları sizi oldukça oyalamakta. Ancak alacağınız haberlerle moralbulacak ve planlarınızı hızlı ilerleteceksiniz. Yakın çevrede yaşanan uyum ise size canlı ve yapıcı kılıyor. Akşam saatlerinden sonra gündeminiz oldukça ağırlaşabilir. Ailevi konular yanında, özel hayatın getirdiği sorumluluklar ve baba ile ilgili sorumluluklar öne çıkacak.
geminiİkizler Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)
Maddi konular ve harcamalar konusu sizi dikkatli olmaya zorluyor. Anlık duygularla yapabileceğiniz harcamalar bugün de sorun yaratabilir. Ancak aradığınız destekle rahat ilerleme, beklediğiniz paraların olumlu sonuçlarını şimdiden tasarlama şansınız var. İlerleyen saatlerde içinde yer alacağınız zihinsel çalışmalar ve kısa yolculuklar gününüze hareket katacak.
cancerYengeç Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)
Burcunuzdaki Ay sayesinde büyük bir hareketlilik içindesiniz. Sizin için duygusal hassasiyet taşıyan konuları aşarken, istediğiniz yönde ilerliyorsunuz. Kendinizi sabırsız ve girişimci bulacağınız bugün yurt dışı bağlantılı konulara yönelebilirsiniz. İlerleyen saatlerde ödemeler dengeniz ve parasal ihtiyaçlarınız öne çıkacak. Başkalarının desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz.
leoAslan Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Daha dikkatli olmalı gereksiz endişelerden sıyrılmalısınız. Geçmişin dışında kalarak kendinize bir yön bulmalısınız. Zira pek çok konuda artan sorumluluklar sizi beklemekte. İşle ilgili pek çok sorun sizi meşgul ederken kafa karışıklığından kurtulmalısınız. Elinizde olmayan nedenlerin yarattığı sıkıntılar akşam saatlerinde yerini dışadönük şartlara bırakacak.
virgoBaşak Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)
Ortak konulara fazlasıyla yoğunlaşmış durumdasınız. Bu alanda sadece kişisel değil hayatınızın boyutlarını genişletecek yenilikler öne çıkabilir. Zira sosyal imkanların getireceği fırsatlar sizi olumlu yönde etkileyecektir. Arkadaşlarla bir araya gelmeniz size yeni planlar yapmanızda yardımcı olabilir. Sosyal ilişkilerinizi güçlendirmeye bakmalı, iyimser olmalısınız.
libraTerazi Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)
İşte başarılı olduğunuz süreç hızlı ilerlemeye başlıyor. Başarılarınızla öne çıkabileceğiniz ve yenililere adapte olabileceğiniz koşullar var. Kariyerinizde beklediğiniz önemli aşamalar bu dönem dikkat çekebilir. Eve ve işe ait konular üzerinde biraz düşünmeli, önceliklerinizi iyi belirlemelisiniz. Yuvaya ait sorumlulukların üstesinden gelmeniz önünüzü açacaktır.
scorpioAkrep Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)
İçinde bulunduğunuz atmosfer son derece olumlu. Ufkunuzu genişletebileceğiniz konular hızlanmakta. Sizin farklı bulacağınız bir eğitim çalışması içinde yer alabilir, ilgi alanlarınızı büyütebilirsiniz. Ancak başkalarının görüşleri karşısında ılımlı olmalı, olaylara daha farklı bir pencereden bakmalısınız. Yurt dışı bağlantılı konularda ani yön değişiklikleri olabilir.
sagittariusYay Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)
Yakın ilişkiler ve ortaklıklar kafanızı fazlasıyla kurcalamakta. Tek başınıza hareket etmeniz zorlaşabilir. Ayrıca elde olmayan bazı nedenler sizi plan değişikliğine götürecektir. Bazı anlaşmaları içine alan finansal ortaklıklar ise akıcı şekilde gelişebilir. Birikimlerinizi değerlendirebileceğiniz fırsatlar aileden gelecek destekle ilerlemekte. Akşam saatlerinde iyimserliğiniz artıyor.
capricornOğlak Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak)
Ortaklaşa işler ve evlilik hayatınızda olumlu bir gün başlıyor. Süregelen ilişkilerde daha akıcı ilerleyebilir, eleştirilerden pozitif faydalar sağlayabilirsiniz. Başkalarının etkisinin aratabileceği şartlardan yararlanmalısınız. Diğer yandan yenilenmeleri içine alan yeni kontratlar farklı bir boyutta ilerleyecektir. Yakın arkadaşlıkların getirdiği olumlu paylaşımlar ile moral toplayabilirsiniz.
aquariusKova Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)
Yapılması gereken işler tüm hızı ile sürüyor. Günlük düzeninizi yeniden yapılandırmalı, hızlı ilerlemelisiniz. Değişik teknikler deneyerek özgür çalışabilirsiniz. Ancak altınızda çalışan kişilerin duygusal durumları ve zaman alan uğraşlar sizi zorlayabilir. Aşırı yorgunluklar eklendiğinde biraz dinlenmeye ihtiyacınız olacak. İlerleyen saatlerde ilişkilere öncelik vereceksiniz.
piscesBalık Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)
Kendinizi iyi hissedeceğiniz uğraşlarla meşgulsünüz. Dünden bu yana pek çok değişiklik yaşadığınız yaratıcı konulara ara vermek ve sevdiklerinizle bir arada olmaktan keyif alabilirsiniz. Çocuklarla ilgili gelişmeler ise oldukça mutlu edici görünüyor. Ancak biraz toparlanmalı ilerleyen saatlere hazırlanmalısınız. Zaman alan ve biriken işler açısından sorumluluklarınız artacak.

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar