En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Montag, Dezember 20, 2010

2011 beşiktaş yeni gri renkli forması

2011 Beşiktaş’ın yeni gri renkli forması, 2011 Beşiktaş’ın yeni gri renkli forması fiyatı , 2011 Beşiktaş’ın yeni gri renkli forması satış tarihi , Beşiktaş’ın yeni gri renkli formasFernandes, Simao ve Almeida’yı kadrosuna katmaya hazırlanan Beşiktaş, sezonun ikinci yarısında gri renkli forma giyecek.

Beşiktaş futbol takımının ligin ikinci yarısında giyeceği gri renkli forma, Kartal Yuvası mağazalarında satışa çıkarıldı.
Beşiktaş Kulübü’nden yapılan açıklamada, futbol takımının 2010-2011 sezonu ikinci yarısında giyeceği gri renkli 4. formaların, Kartal Yuvası mağazalarında satışa çıkarıldığı bildirildi.
Yapılan açıklamada, ”Gücü, tutkuyu ve asaleti anlatan siyahın temizliği ve istikrarı barındıran beyazla birliğinden doğan gri formamız… Alçak gönüllülüğü ve dengeyi simgeleyen rengi, Beşiktaşımız’ın mütevazı kimliğiyle örtüşürken göğsündeki dünyanın en güzel arması, sahip olduğumuz her şeyin toplamı… Üstüne işlenmiş Kartal ise zirveye gözümüzü diktiğimiz yolda, kılavuzumuz adeta” ifadelerine yer verilirken, formanın uluslararası Adidas tasarım ve teknolojileri uygulanarak hazırlandığı kaydedildi.
Özel bir kumaş teknolojisinin kullanıldığı formaların, spor sırasında vücudun en çok ısınan bölgeleri tespit edilerek özel tasarlanmış havalandırma kanalları ile iç ve dış hava akımını oluşturduğu, bu özelliği ile vücudun kuru ve serin kalmasını sağladığı, 90 dakika boyunca futbolcuların vücut ısılarının ideal seviyede

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar