En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Montag, Dezember 20, 2010

21 Aralık Ezgi İle Şifalı Yemekler Programını izle

Ezgi İle Şifalı Yemekler
Ezgi İle Şifalı Yemekler


Tarih: 2010-12-21 TV : KANAL7 Saat: 13:50Tür:Kadın Programı


EZGİ İLE ŞİFALI YEMEKLER
KANSERLİ HASTALAR DETOKS YAPABİLİR Mİ? KARACİĞERİNİZE PARFÜM SIKAR MISINIZ?
HEPSİ SALI GÜNÜ EZGİ İLE ŞİFALI YEMEKLER’DE
Sempatik sunucu Ezgi Sertel’in sunumuyla ekrana gelen Ezgi İle Şifalı Yemekler’de bugün detoksla ilgili bütün bilgiler ekrana gelecek.  Programa Detoks Uzmanı Gül Kaynak konuk olacak. Kaynak, detoks ve sağlıklı yaşama dair önerileriyle izleyicilerle birlikte olacak.
Sağlıklı yaşama ve sağlıklı beslenmeye dair bilgilerin anlatıldığı Ezgi ile Şifalı Yemekler’de bugün yine çok önemli konular ele alınacak. Detoks Uzmanı Gül Kaynak, sağlıklı yaşam ve beslenme konusunda izleyenlere çok önemli bilgiler aktaracak. Detoks diyetinin ilk gününde nasıl bir menü tercih edilmeli? Detoksta hangi besinler kesinlikle yasak? Detoks öncesi nasıl bir hazırlık yapılmalı? Detoks diyetinin ikinci gününde neler yiyebiliriz? Detoks yaparken nelere dikkat etmek gerekli? Detoks diyetinin son günü hangi yemekler yenebilir? Karaciğerinize parfüm sıkar mısınız? Karbonatlı su ile zayıflanır mı? Stres yaşlanmayı ne kadar hızlandırır? Kaliteli ve sağlıklı yaşam için uzak durulması gereken besinler nelerdir? Çocuklar için detoks varmı? Karaciğeri temizleyen sebzeler hangileridir? Karaciğer yağlanması hangi hastalıkların habercisidir? Kanser hastaları detoks yapabilir mi? gibi merak edilen, zihinlere takılan pek çok konuda detaylı bilgiler Salı günü Ezgi ile Şifalı Yemekler programında konuşulacak.
Ekranların sevilen sunucularından Ezgi Sertel’in sunumuyla ekrana gelen Şifalı Yemekler hafta içi her gün 13.50’de canlı yayınla Kanal 7’de. Lezzetten uzak kalmadan sağlıklı beslenmenin yolu Ezgi İle Şifalı Yemekler’de. Sakın kaçırmayın!

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar