En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Montag, Dezember 20, 2010

21 Aralık salı Doktorum Programını kanal d izle

Doktorum
Doktorum


Tarih: 2010-12-21 TV : KANAL D Saat: 09:00Tür:Kadın Programı


“Doktorum”
“Barsak Parazitleri, Tenyalar ve Karın Ağrısı”
Kanal D’nin sunuculuğunu Zahide Yetiş  ve Op. Dr. Aytuğ Kolankaya’nın yaptıkları sağlık programı “Doktorum”da bugün, “Barsak Parazitleri, Tenyalar ve Karın Ağrısı” konusu  ele alınacak.  
İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Semra Çalangu ve İstanbul Tıp Fakültesi Gastroenteroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kadir Demir, programın stüdyo konukları.
Özellikle dışkıyla bulaşan eller ve yiyecekler aracılığıyla insanlara geçen barsak parazitleri tedavi edilmediğinde kansızlık başta olmak üzere bazı ciddi yakınmalara yol açabiliyor. Yine hemen herkesin zaman zaman yaşadığı karın ağrısı parazitlerin yanı sıra başka hastalıkların da habercisi olabiliyor. Doğru tuvalet alışkanlığı, barsak parazitlerinin belirtileri ve tedavi yöntemleri Doktorum’da ayrıntılı biçimde anlatılacak.
Konuk uzmanlar ayrıca, hem stüdyo konuklarının hem de ekran başındaki izleyenlerin sorularını da yanıtlayacak.

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar