En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Montag, Dezember 20, 2010

21 Aralık salı Düş Kapanı Filmini Star Tv Full izle

21 Aralık salı Düş Kapanı Filmini Star Tv Full izle
Düş Kapanı
Düş Kapanı Filminin Konusu
Jonesy, Henry, Pete ve Beaver. 20 yıl önce Maine’in küçük bir kasabasında yaşayan birer çocuktular. Çocuklara özgü acımasızlığa kahramanca yanıt verecek cesarete sahiptiler. Duddits gibi garip isimli bir çocuğu kurtardıklarında, hiç beklemedikleri beşinci bir arkadaş daha kazandılar. Daha da beklenmedik olan, bu çocuğun onlara kazandırdığı esrarengiz güçtü. Bu güç çocukların arasında olağandışı bir bağ oluşturmuştu.

Şimdi ise 4 adam ayrı birer hayat sürmektedirler; hepsinin ayrı sorunları vardır; geçmişteki kahramanlık anıları peşlerini bırakmamaktadır ve ellerindeki güç, bir armağan olmaktan çok bir yüktür. Umulmadık bir kaza içlerinden birini neredeyse aralarından alacaktır. Bir şekilde Duddits’le bağlantılı olan uğursuzluğun geri döndüğünü başta fark etmezler.

Ama kuzey ormanlarındaki dağ evinde yaptıkları yıllık toplantıda bir araya geldiklerinde, birbirlerine sıcaklık ve neşe sunmayı umarken, üzerlerine kara bulutlar çöker. Önce taşıdığı hastalığın farkında olmayan kaybolmuş bir avcı gelir kulübeye. Onu berbat bir tipi ve fırtına takip eder. Bu fırtına, içinde çok daha kötü güçler barındırmaktadır: Ölümcül bir dünya dışı güç kulübedekilerin bir kısmını etkisi altına alacak, sonuna kadar dayanabilenlerin de dehşetle yüzleşmelerine ve unuttukları güçlerini birleştirmelerine neden olacaktır.Castle Rock Entertainment, Village Roadshow Pictures ve NPV Entertainment işbirliğiyle bir Kasdan Pictures yapımı olan “Dreamcatcher / Düş Kapanı”nını sunar. MORGAN FREEMAN, THOMAS JANE, JASON LEE, DAMIAN LEWIS, TIMOTHY OLYPHANT, TOM SIZEMORE ve DONNIE WAHLBERG’in başrollerini üstlendiği filmi LAWRENCE KASDAN yönetiyor. STEPHEN KING’in bir romanından esinlenilen filmin senaryosu WILLIAM GOLDMAN ve LAWRENCE KASDAN’a ait. LAWRENCE KASDAN ve CHARLES OKUN’ın yapımcılığını üstlendiği filmin yardımcı yapımcısı ise BRUCE BERMAN. Görüntü yönetmeni olarak JOHN SEALE A.C.S.’in imza attığı “Dreamcatcher / Düş Kapanı”nın yapım tasarımı JON HUTMAN, kurgusu CAROL LITTLETON A.C.E ve RAUL DAVALOS tarafından gerçekleştirildi. Özel görsel efektler ve animasyonlarını INDUSTRIAL LIGHT & MAGIC’in üstlendiği filmin ortak yapımcılığı STEPHEN DUNN, CASEY GRANT ve JON HUTMAN, müziği ise JAMES NEWTON HOWARD imzalı.
Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar