En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Dienstag, Dezember 21, 2010

22 Aralık çarşamba Bizim Doktorlar izle

Bizim Doktorlar
Bizim Doktorlar


Tarih: 2010-12-22 TV : KANAL7 Saat: 08:00Tür:Yaşam


BİZİM DOKTORLAR
PROF. DR. MUSTAFA YÜCEL DİZ PROTEZLERİ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLERİ BİZİM DOKTORLAR’DA KONUŞUYOR
Kanal 7 hafta içi her sabah sağlık dağıtmaya devam ediyor… Hafta içi her sabah canlı yayınla ekrana gelen BİZİM DOKTORLAR’da sağlıkla ilgili merak edilen konular Türkiye’nin önde gelen uzman konukları tarafından cevaplanıyor. Sunuculuğunu Nur Viral’ın ve Beyin ve Sinir Cerrahı Op. Dr. Onur Kulaksızoğlu’nun yaptığı Bizim Doktorlar hafta içi her sabah sağlık hakkında merak edilen konularda izleyenlere aydınlatıcı bilgiler veriyor. Bugünkü programda diz protezi ve ağrıların masajla giderilmesi konuşuluyor. Program konukları ise Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Yücel ve Fitoterapist Emre Ünal.
Hafta içi her sabah canlı yayınla ekranlara gelen, çağdaş bilgiyi kullanarak hasta ve yakınlarının ihtiyaç, istek ve beklentilerini etik değerlerden ödün vermeden karşılayan, güvenli sağlık bilgisi veren örnek bir sağlık programı olma misyonu ile yola çıkan bir program…Bizim Doktorlar’da her sabah kendi alanlarında uzman doktorlarla sağlık sorunları, sağlıktaki son gelişmeler ve tedavi yöntemleri hakkında derinlemesine bir söyleşi gerçekleştiriliyor. Bugünkü programda Prof. Dr. Mustafa Yücel diz protezleri hakkında önemli açıklamalar yapıyor. Programda ayrıca Fitoterapist Emre Ünal ağrıların masajla giderilmesi konusunda sıra dışı bir yöntemle ekrana geliyor.
Sağlık konusunda danışacağınız ve size yol gösterecek bir program olmayı hedefleyen Bizim Doktorlar hafta içi her sabah Kanal 7’de izleyenleri ekrana kilitliyor. Bizim Doktorlar hafta içi her sabah 08:00’de Kanal 7’de.

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar