En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Dienstag, Dezember 21, 2010

22 Aralık çarşamba Ezgi İle Şifalı Yemekler izle

Ezgi İle Şifalı Yemekler
22 Aralık çarşamba Ezgi İle Şifalı Yemekler izle


Tarih: 2010-12-22 TV : KANAL7 Saat: 13:50Tür:Kadın Programı


EZGİ İLE ŞİFALI YEMEKLER
SOĞUK HAVA ROMATİZMAYI TETİKLER Mİ? ROMATİZMA EN SIK KİMLERDE GÖRÜLÜR?
Çarşamba günü Ezgi ile Şifalı Yemekler’de
Ezgi Sertel’in sunumuyla ekrana gelen Ezgi İle Şifalı Yemekler’de her gün birbirinden lezzetle ve sağlıklı yemekler ve uzman konuklar aynı ekranda buluşuyor.
Bugünkü programa Fitoterapist ve Aile Hekimi Dr. Emin Dindar konuk oluyor. Dindar, hastalıklar ve romatizmaya bağlı hastalıkların tedavisinde bitkisel ürünlerin etkinliği konusunda ayrıntılı bilgiler veriyor.
Ezgi Sertel’in sunumuyla ekrana gelen Şifalı Yemekler’de her gün birbirinden farklı şifalı yemekler yapılıyor ve yemeklerin püf noktaları izleyicilere ayrıntılı olarak veriliyor. Programda şifalı yemekler tanıtılırken aynı zamanda birbirinden özel şifalı bitkiler ve bu bitkilerin nasıl kullanılması gerektiği de uzmanlar tarafından ayrıntılı bir şekilde izleyiciye aktarılıyor. Bugünkü programa Fitoterapist ve Aile Hekimi Dr. Emin Dindar konuk oluyor. Betona basmak romatizma yapar mı? Sürekli suda durmak romatizma nedeni mi? Rutubetli ev romatizmayı tetikler mi? Her diz ağrısı romatizma belirtisi mi? Kas romatizması için bitkisel öneriler nelerdir? Yağmurun romatizmaya etkisi var mı? Soğuk hava romatizmayı tetikler mi? Romatizma kaplıca tedavisiyle geçer mi? Kas çekilmesine bitkisel öneriler nelerdir? Romatizma gençlerde mi yaşlılarda mı sık görülür? Romatizma kadınlarda mı erkeklerde mi sık görülür? İltihaplı romatizma, kas erimesi ve kas yırtılması olanlar için bitkisel öneriler nelerdir? Kolu kırılan ve omzu çıkan birine ilk müdahale nasıl yapılır? gibi sorulara canlı yayında cevap veriyor.
Ekranların sevilen sunucularından Ezgi Sertel’in sunumuyla ekrana gelen Şifalı Yemekler hafta içi her gün 13.50’de canlı yayınla Kanal 7’de. Lezzetten uzak kalmadan sağlıklı beslenmenin yolu Ezgi İle Şifalı Yemekler’de. Sakın kaçırmayın! 

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar