En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Dienstag, Dezember 21, 2010

22 Aralık Doktorum Programı Kanal D izle

Doktorum
Doktorum


Tarih: 2010-12-22 TV : KANAL D Saat: 09:00Tür:Yaşam


Doktorum
“Karaciğer Yetmezliği, Yağlanması ve Pankreas Hastalıkları”
Kanal D’nin sunuculuğunu Zahide Yetiş  ve Op. Dr. Aytuğ Kolankaya’nın yaptıkları sağlık programı “Doktorum”da bugün, “Karaciğer Yetmezliği, Yağlanması ve Pankreas Hastalıkları” konusu  ele alınacak.  
İç Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Gastrohepatoloji Uzmanı   Prof. Dr. Yılmaz Çakaloğlu,  Genel Cerrah ve Karaciğer Safra Yolları Cerrahisi Uzmanı  Prof. Dr. Koray Acarlı ve Diyetisyen Yeşim Çelik, programın konukları.
Yaşamak için gerekli olan birçok kimyasal olayın meydana geldiği karaciğer vücudumuzdaki yağ, protein ve şeker metabolizmasını düzenler, ısısını ayarlar, ihtiyacımız olan vitaminleri yapar. Hormonlarımızın sağlıklı işlemesi için bile karaciğer hayati öneme sahiptir. Peki, ne zaman hastalanır? Hastalık belirtileri nelerdir? Bu hastalıklardan nasıl korunuruz? Hastalandığında tedavi yöntemleri nelerdir? İşte bütün bu soruların yanıtları Doktorum’da ayrıntılı olarak açıklanacak.
Ayrıca sinsi belirtilerle seyreden safra kesesi hastalıkları, korunma yolları da Doktorum’da anlatılacak.
Konuk uzmanlar ayrıca, hem stüdyo konukların

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar