En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Mittwoch, Dezember 22, 2010

23 Aralık perşembe ÖNDEN GİDENLER kanal 7 izle

23 Aralık perşembe ÖNDEN GİDENLER kanal 7 izle


Ömer Döngeloğlu’nun etkileyici anlatımlarıyla İslam tarihinden kesitler Perşembe akşamları Önden Gidenler'le Kanal 7'de.

22 ARALIK 2010, Perşembe

MÜSLÜMANLARIN 1371 YILDIR KERBELA’DA YAŞADIĞI ACILAR ÇOK ÖZEL BİR SOHBETLE EKRANA GELİYOR

Ömer Döngeloğlu’nun etkileyici anlatımıyla Asr-ı Saadet yaşamına ve İslama ait tüm güzellikler Kanal 7’de… Bugünkü programda Muharrem ayı ve Kerbela’da yaşanan acı ekranlara geliyor.

Ömer Döngeloğlu’nun etkileyici anlatımlarıyla İslam tarihinden olaylar ve özel bir sohbet Kanal 7 ekranlarından izleyenlere ulaşıyor. Programda ayrıca Grup Dergah okudukları ilahilerle Kanal 7 ekranından izleyicilerle buluşuyor. Programda İslam dininin önde gelen kişilerinin ve peygamberlerin yaşantısı tüm ayrıntılarıyla anlatılıyor. Bugünkü programda Muharrem ayı ve aşure gününe özel olarak Kerbela olayı ve Hz. Hüseyin’in şehit edilmesi anlatılıyor. 1371 yıldır Müslümanlar için acı kaynağı olan Kerbela olayı ve yaşanan acı çok özel bir sohbetle ekrana geliyor.


Ömer Döngeloğlu İle Önden Gidenler programında İslam tarihinden çarpıcı kesitler, Ömer Döngeloğlu’nun akıcı anlatımıyla ekrana geliyor… Asr-ı Saadet yaşamının detaylarını bütün güzellikleriyle ortaya koyan çarpıcı sohbetiyle Ömer Döngeloğlu Perşembe akşamlarınızı manevi bir şölene çeviriyor. Grup Dergah’ın ilahileriyle renklenen gecenin tüm güzellikleri programda yaşatılıyor. Bu haftaki programda Muharrem ayının özellikleri ve Kerbela’da yaşanan acılar ve Hz. Hüseyin’in şehit edilmesi tüm ayrıntısıyla anlatılıyor.

Tasavvuf müziğinin yüreklere işleyen nağmeleri, gönülleri fetheden ilahiler Ömer Döngeloğlu İle Önden Gidenler yayınıyla Kanal 7’de ekrana geliyor. Program’da İslam önderlerinin yaşantıları tüm ayrıntılarıyla anlatılırken, Grup Dergah’ın ilahileriyle geceniz renkleniyor.

Ömer Döngeloğlu İle Önden Gidenler hafta içi her Perşembe 22.05’de Kanal 7’de.

***

Ömer Döngeloğlu’nun etkileyici anlatımıyla Asr-ı Saadet yaşamına ve İslama ait tüm güzellikler Kanal 7’de…

Kanal 7'de Ramazan ekranında beğeniyle takip edilen Ömer Döngeloğlu Önden Gidenler programıyla izleyenlerle buluşuyor. Ömer Döngeloğlu’nun etkileyici anlatımlarıyla İslam tarihinden bugüne ışık tutan kesitlerin anlatıldığı Önden Gidenler’de Grup Dergah’ın okuduğu birbirinden güzel ilahiler Perşembe akşamlarına manevi bir hava katıyor.

Ömer Döngeloğlu’nun akıcı anlatımıyla İslam tarihinden günümüze ışık tutan hatıralar her Perşembe akşamı Kanal 7’de dile geliyor. Programda her hafta Peygamberler tarihinden günümüze çarpıcı örnekler, Hz. Peygamberin yaşamından örnek davranışlar ve İslam’ın örnek şahsiyetlerinden bugüne dair iz bırakan hatıralar tüm ayrıntılarıyla anlatılıyor. Asr-ı Saadet yaşamının detaylarını bütün güzellikleriyle ortaya koyan çarpıcı sohbetiyle Ömer Döngeloğlu Perşembe akşamlarınızı manevi bir şölene çeviriyor. Grup Dergah’ın ilahileriyle renklenen gecenin tüm güzellikleri programda yaşatılıyor.

Gönülleri fetheden ilahilerle renklenen gecede, yüreklere işleyen sohbetiyle Ömer Döngeloğlu Perşembe akşamları Kanal 7’de. Ömer Döngeloğlu İle Önden Gidenler hafta içi her Perşembe 22.05’de Kanal 7’de.

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar