En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Donnerstag, Dezember 23, 2010

24 Aralık cuma Ezgi İle Şifalı Yemekler izle

Ezgi İle Şifalı Yemekler
Ezgi İle Şifalı Yemekler,Ezgi İle Şifalı Yemekler son bölüm izle, Ezgi İle Şifalı Yemekler kanal 7 tüm bölümlerini izle


Tarih: 2010-12-24 TV : KANAL7 Saat: 13:50Tür:Kadın Programı


 EZGİ İLE ŞİFALI YEMEKLER
AİLE İÇİNDE MEYDANA GELEN KAVGALARIN NEDENLERİ EZGİ İLE ŞİFALI YEMEKLER’DE KONUŞULUYOR
Kanal 7’den sağlığınızı düşünen bir program… Birbirinden güzel, şifalı tarifler, beden ve ruh sağlığını gençleştiren formüller, doyurucu, lezzetli ve sağlıklı yemekler… Sempatik sunucu Ezgi Sertel’in sunumuyla ekrana gelen Ezgi İle Şifalı Yemekler’de her gün birbirinden lezzetle ve sağlıklı yemekler ve uzman konuklar aynı ekranda buluşuyor. Bugünkü programa Evlilik Uzmanı İnci Yeşilyurt konuk oluyor. Yeşilyurt, ilişkilerde uyulması gereken kuralları, iletişimin önemini, kavgaların altında yatan nedenleri ve mutlu ailenin sırlarını izleyicilerle paylaşıyor.
Ezgi Sertel’in sunumuyla ekrana gelen Şifalı Yemekler’de her gün birbirinden değişik şifalı yemekler yapılıyor ve yemeklerin püf noktaları izleyicilere ayrıntılı olarak veriliyor. Sağlıklı yaşama ve sağlıklı beslenmeye dair her şey Ezgi Sertel’le Şifalı Yemekler’de. Programda şifalı yemekler tanıtılırken aynı zamanda birbirinden özel şifalı bitkiler ve bu bitkilerin nasıl kullanılması gerektiği de uzmanlar tarafından ayrıntılı bir şekilde izleyiciye aktarılıyor. Bugünkü programa konuk olan Evlilik Uzmanı İnci Yeşilyurt mutlu aile yaşantısının sırlarını ve eşler arasındaki iletişimde bilinmesi gereken konuları izleyiciler için anlatıyor. Çiftler aile içerisinde iletişim kurarken nelere dikkat etmelidir? İyi bir iletişim nasıl kurulur? Tartışmaların ve kavgaların altında neler yatıyor? Çocuklarla iletişimizi nasıl sağlamalıyız? Yaşanan bir olaya nasıl müdahale etmeliyiz? Gibi sorular canlı yayında cevap buluyor.
Ekranların sevilen sunucularından Ezgi Sertel’in sunumuyla ekrana gelen Şifalı Yemekler hafta içi her gün 13.50’de canlı yayınla Kanal 7’de. Lezzetten uzak kalmadan sağlıklı beslenmenin yolu Ezgi İle Şifalı Yemekler’de. Sakın kaçırmayın!  

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar