En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Donnerstag, Dezember 23, 2010

24 Aralık cuma MUSTAFA KARATAŞ’LA CUMA SABAHI izle

Cuma Sabahı
24 Aralık cuma MUSTAFA KARATAŞ’LA CUMA SABAHI izle


Tarih: 2010-12-24 TV : KANAL7 Saat: 09:45Tür:Yaşam


 MUSTAFA KARATAŞ’LA CUMA SABAHI
Kanal 7’de Cuma günlerine özel yepyeni bir program başlıyor.
Dini ve manevi konulara ilişkin soru ve sorunların cevap bulacağı Mustafa Karataş’la Cuma Sabahı hafta içi her Cuma Kanal 7 ekranında izleyicilerle buluşacak. .
İstanbul Üniversitesi Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Mustafa KarataşCuma Sabahı’nda her hafta Kur’an ve sünnet ışığında dini hayata ilişkin soru ve sorunları yanıtlayacak. Programda peygamber efendimizin hayatı, eşler arasındaki sorunlar, çocuk terbiyesi, kul hakkı ve dualar konularında merak edilen sorulara cevap bulacaksınız. Programda ayrıca konuyla ilişkili izleyicilerden gelen soru ve sorunlara kaynağından bilgilerle cevaplar verilecek. İlahiyatçı Doç. Dr. Mustafa Karataş’ın sunumuyla ekrana gelen programla Cuma gününüz manevi bir havaya bürünecek. Dini konulara ilişkin kafalardaki sorular programda cevap bulacak. Mustafa Karataş’la Cuma Sabahı Cuma günleri 09:45’te Kanal 7’de.

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar