En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Samstag, Dezember 18, 2010

Adana’da Ziraat Odasında Silahlar Konuştu

Haber:  Ziraat Odasında Silahlar Konuştu Adana’nın Yüreğir Ziraat Odası’nda oda seçimiyle ilgili çıkan silahlı çatışmada 2 kişi yaralandı, 1 kişi de gözaltına alındı. Olay saat 15.00 sıralarında Sinan Paşa Mahallesi’ndeki Yüreğir Ziraat Odası’nda meydana geldi. İddiaya göre, odanın 2′inci Başkanı ve Yüreğir’e bağlı Vayvaylı Köyü eski muhtarı olan 51 yaşındaki Ahmet Metin ile Vayvaylı Köyü muhtarı 41 yaşındaki Yusuf Nursoy arasında tartışma çıktı.
Pazar günü yapılacak olan oda seçimlerinde yönetim listesi oluşturulması nedeniyle çıktığı ileri sürülen tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Eski muhtar ile yeni muhtar, bina içinde taşıma ruhsatlı tabancalarıyla birbirlerine kurşun yağdırdı. Çatışmada, Yusuf Nursoy’un amcasının oğlu 32 yaşındaki Selahattin Nursoy ile Ahmet Metin yaraladı. 2 yaralı götürüldüğü hastanelerde tedaviye alınırken Yusuf Nursoy da gözaltına alındı.

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar