En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Montag, Dezember 20, 2010

Avea Yeni Yıl 25 TL Her Yöne 400 dakika 4000 sms Tarifesi

Siz de şimdi Avea’lı olun, her yöne 400 dakika ve heryöne 4000 SMS’e sadece 25 TL ödeyin. Üstelik her ay ödemeyin, 3 ay ödeyin, 1 ay bedava olsun! Hemen avea bayilerine gelin, numaraniz degismeden bu firsattan yararlanin!
Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi, SES yazıp 6000‘a ücretsiz SMS göndererek, kalan SMS miktarınızı, SMS yazıp 6000‘a ücretsiz SMS gönderek öğrenebilirsiniz. Bu servis 2 gün öncesinin kullanım bilgisini içerir.

Avea 25 TL ‘ye 400 Dk + 4000 SMS Ücretlendirme

Aylık ücret 25 TL*
Aylık Ücretsiz Her Yöne

Görüşme Süresi
400 HerYöne dakika
Aylık Ücretsiz HerYöne

SMS Adedi
4000 HerYöne SMS
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra

Yurtiçinde Her Yöne
40 Kr / dk
Ücretsiz SMS’ler Bittikten Sonra

Yurtiçinde Her Yöne
40 Kr / SMS
* Diğer faturalı tarifelerden geçiş yaparak tarifeye kaydolan müşteriler için aylık ücret vergiler dahil 35 TL’dir. Yeni hat tesis edip ya da numara taşıma yoluyla Avea’ya gelerek tarifeye kaydolan, faturasız bir Avea tarifesinde olup bu tarifeye geçiş yapan müşteriler için aylık ücret 6 fatura dönemi boyunca vergiler dahil 25 TL, sonrasında 35 TL’dir.
Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.


Avea 25 TL ‘ye 400 Dk + 4000 SMS Detaylar

 • Tarifenin aylık ücreti numara taşıma, yeni hat tesisi ya da faturasızdan geçiş yoluyla yapılan kayıtlarda 6 fatura dönemi boyunca 25 TL, sonrasında 35 TL’dir.
 • Tarifenin aylık ücreti, mevcut faturalı tarifelerden geçiş yapanlar için 35 TL’dir.
 • Tarifede geçirilen her 3 fatura dönemi sonrası 1 fatura dönemi için aylık tarife ücreti ödenmeyecektir.
 • Numara taşıma ya da yeni hat tesisiyle kaydolanlar bu avantajdan toplam 3 kez faydalanabilirler. (Aylık ücret ödenmeyecek fatura dönemleri tarifede geçirilen 4., 8. ve 12 .fatura dönemleridir.)
 • Mevcut faturalı ya da faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kaydolanlar bu avantajdan toplam 1 kez faydalanabilirler. (Aylık ücret ödenmeyecek fatura dönemi tarifede geçirilen 4. fatura dönemidir.)
 • Tarife kapsamında 400 her yöne dakika ve 4.000 her yöne SMS sunulacaktır.
 • Tarife, numara taşıma ve yeni hat tesisiyle yapılacak kayıtlara 31.01.2011′e kadar açık olacaktır.
 • Bir fatura dönemi içinde kullanılmayan yurt içi her yöne dakika ve SMS’ler fatura dönemi sonunda silinir, başka bir hatta transfer edilemez.
 • Yurt içi her yöne kullanılabilecek 4.000 SMS tüketildiğinde ücret 40 Kr/SMS’tir.
 • Yurt içi her yöne kullanılabilecek 400 dakika tüketildiğinde ücret 40 Kr/dk’dır.
 • Tarifeye mevcut faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş Avea bayileri ve Avea Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
 • 16.12.2010 tarihi sonrası numarasını diğer operatöre taşıyıp, sonrasında tekrar Avea’ya taşıyarak tarifeye kaydolan müşteriler için aylık ücret 35 TL’dir. Bu müşteriler 3 ay öde, 1 ay bedava avantajından da faydalanamayacaklardır.
 • Tarifede olup, mevcut diğer faturalı tarifelerden birine geçiş yapan, sonrasında tarifeye geri dönen müşteriler 3 fatura dönemi sonrası 1 fatura dönemi aylık ücret ödememe avantajından faydalanamazlar.
 • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar, yurtdışına, Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, 444 ile başlayan numaralar hariç özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını, görüntülü aramaları kapsamamaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz SMS’ler, sadece yurt içi gönderiler için geçerlidir. Yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderimlerinde kullanılamaz.
 • Tarife kapsamında aylık ücretin yansıtılmaması avantajının sağlanacağı fatura dönemi tamamlanmadan, mevcut diğer faturalı ya da faturasız tarifelere geçiş yapan, hattını iptal eden, numarasını diğer operatörlere taşıyan müşteriler ilgili fatura dönemlerinde aylık ücret ödememe avantajından faydalanamazlar.
 • Tarifenin ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

Sık Sorulan Sorular

Yeni Yıl Tarifesi nedir?

Avea’nın çok uygun fiyata hem her yöne konuşturan, hem de her yöne bol bol mesajlaştıran bireysel faturalı tarifesidir.
Tarifenin aylık ücreti ne kadardır?

Numaranızı taşıyarak, yeni hat tesis ederek ya da Avea’nın mevcut faturasız tarifelerinden geçiş yaparak Yeni Yıl tarifesine kaydolursanız:

6 fatura dönemi boyunca KDV-ÖİV dahil 25 TL, sonrasında 35 TL’dir.

Avea’nın mevcut faturalı tarifelerinden geçiş yaparak Yeni Yıl tarifesine kaydolursanız:

KDV-ÖİV dahil 35 TL’dir.

16.12.2010 tarihi sonrası Avea’nın faturalı ya da faturasız tarifelerinden numarasını diğer operatör yönüne taşıyan, sonrasında tekrar Avea’ya taşıyarak tarifeye kaydolan müşterilerimiz için tarifenin aylık ücreti KDV-ÖİV dahil 35 TL’dir.
Tarife kapsamında aylık ücret karşılığı hangi avantajlar sunulmaktadır?

Yeni Yıl tarifesinde aylık ücret karşılığı olarak 400 her yöne dakika ve 4.000 her yöne SMS sunuyoruz. Üstelik tarifede 3 ay öde, 1 ay bedava avantajı kapsamında her ay aylık ücret ödemezsiniz. Aylık ücret ödediğiniz her 3 fatura döneminin ardından 1 fatura dönemi için aylık ücretinizi Avea ödüyor!
3 ay öde, 1 ay bedava avantajı nedir?

3 ay öde, 1 ay bedava avantajı, tarifede aylık ücret ödediğiniz her 3 fatura döneminin ardından 1 fatura dönemi için aylık ücretinizi sizin yerine Avea’nın ödemesidir. Numarasını taşıyarak ya da yeni hat tesis ederek tarifeye kaydolan müşterilerimiz bu avantajdan toplam 3 kez, Avea’nın mevcut faturalı ya da faturasız tarifelerinden geçiş yaparak kaydolan müşterilerimiz ise toplam 1 kez yararlanabilirler. Numarasını taşıyarak ya da yeni hat tesis ederek tarifeye kaydolan müşterilerimiz, tarifedeki 4′üncü fatura dönemlerindeki 25 TL’lik aylık ücretleri ile , 8′inci ve 12′inci fatura dönemlerindeki 35 TL’lik aylık ücretlerini ödemeyeceklerdir. Avea’nın mevcut faturalı ya da faturasız tarifelerinden geçiş yaparal tarifeye kaydolan müşterilerimiz, tarifedeki 4′üncü fatura dönemlerinde aylık ücret ödemeyeceklerdir. Yeni Yıl tarifesinde olup, başka bir faturalı tarifeye geçiş yapan, sonrasında Yeni Yıl tarifesine tekrar kaydolan müşterilerimiz 3 ay öde, 1 ay bedava avantajından faydalanamayacaklardır.16.12.2010 tarihi sonrası Avea’nın faturalı ya da faturasız herhangi bir tarifesinden numarasını diğer operatöre taşıyıp, sonrasında tekrar Avea’ya taşıyarak Yeni Yıl tarifesine kaydolan nmüşterilerimiz 3 ay öde, 1 ay bedava avantajından faydalanamayacaklardır.
Aylık ücret ödemeyeceğim fatura döneminin hangisi olduğunu nereden bileceğim?

Aylık ücret ödemeyeceğiniz fatura döneminde ve 1 fatura dönemi öncesinde hattınıza gelecek iki ayrı SMS aracılığıyla bilgilendirileceksiniz.
Tarifemdeki heryöne dakikalarım hangi aramalar için geçerlidir?

Cevap 6:

Tarifenizdeki heryöne 400 dakikanız yurtiçi tüm görüşmelerinizde yani Avealılarla, diğer operatörlerle ve ev/iş numaralarıyla yapılan aramalarda geçerlidir. Yurt dışına, Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, 444 ile başlayan numaralar hariç özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını, görüntülü aramaları kapsamaz.
Tarifemdeki her yöne SMS’lerim hangi yönler için geçerlidir?

Cevap 7:

Tarifenizdeki heryöne 4.000 SMS’iniz yurt içi yönüne doğru yaptığınız gönderimlerde geçerlidir. 4.000 SMS’iniz ile Avea, diğer operatör ve ev/iş numaralarına SMS gönderebilirsiniz. 4.000 SMS; yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel numara gönderimlerini kapsamaz.
Kurumsal aboneyim, tarifeye geçebilir miyim?

Cevap 8:

Yeni Yıl tarifesi sadece bireysel abonelerimize açık bir tarifedir. Kurumsal hattınız sizin üzerinize ise ve bireysel Avea abonesi olmak isterseniz Bayi ve Müşteri Hizmetleri yolu ile bireysel aboneliğinizi başlatıp Yeni Yıl tarifesine geçiş yapabilirsiniz. Ya da yeni bir bireysel faturalı hat alarak bu tarifeden yararlanabilirsiniz.
Faturalı bir Avea tarifesindeyim, bu tarifeye geçmek istediğimde yeni bir fatura bildirimi yapmalı mıyım?

Cevap 9:

Hayır, eğer mevcutta faturalı bir tarifeye kayıtlı iseniz, tarife geçişi sırasında tekrar sabit fatura ibraz etmenize gerek yoktur.
Yeni Yıl tarifesine nasıl geçerim?
 • Bireysel faturalı hat sahibi Avea müşterisiyseniz, Avea Müşteri Hizmetleri’ni arayarak
 • Yeni hat alarak ya da farklı bir operatörden numara taşıma yoluyla Yeni Yıl tarifesine geçmek istiyorsanız Avea bayilerine giderek,
 • Faturasız bir Avea tarifesinden Yeni Yıl tarifesine geçmek istiyorsanız; Avea bayilerine giderek ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla, 444 1 500′ü arayıp kredi kartınızdan otomatik ödeme talimatı vererek görüşme sırasında geçiş yapabilirsiniz.

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar