En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Donnerstag, Dezember 23, 2010

Ayna programı - Çin 25 Aralık Samanyolu TV izle

Ayna - Çin (FRAGMAN)Cumartesi 21.50
Kung fu’nun anavatanı Çin’de, kung fu okulları aynı zamanda normal eğitim de veriyor. 11 bin öğrenciye sahip olan bu okulu gezen Ayna, okulun bahçesinde eğitimlerine devam eden öğrencilerle sohbet ediyor. 

Çin’de 7 farklı renkte, 2 bin çeşit çay olduğunu öğrenen Saim Orhan, bunlardan bir tanesini tatmak için bir çay mağazasına gidiyor. Çay fiyatlarının 4 ile 40 bin dolar arasında değiştiğini belirten Saim Orhan, Çinlilerin seremoniyle nasıl çay demlediklerini uygulamalı olarak gösteriyor ve hazırladığı çayı Çinliler gibi küçük fincanlarda ve şekersiz olarak içiyor.

İpek yolunun denizden başlangıç noktası olan Çuencou’ya giden Ayna ekibi, sokaklarda ilerlerken bir cenaze törenine rastlıyor. Merasim boyunca kötü ruhların defolup ölünün ruhunun huzur bulması için çatapat patlatılıyor veya davul zurna çalınıyor olması, program ekibini hayli şaşırtıyor. 

Çin gezisine Guancou şehriyle devam eden Saim Orhan ve ekibi, Çin’in milli yemeği lamianı tatmak için bir lokantaya giriyor. Çinliler tarafından çok sevilen lamianı yerken bir hayli zorlanan Saim Orhan, aynı günün akşamında İnci nehrinde bir tekne turuna çıkıyor. Köprüler ve nehrin her iki yakasının ışıklandırılmasıyla ortaya çıkan manzara karşısında oldukça etkilenen Orhan, bu şehirde gecelerin gündüzünden daha güzel ve etkileyici olduğunu belirtiyor.

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar