En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Donnerstag, Dezember 23, 2010

beşiktaş siamo sabrosa imza töreni görüntüleri

http://i.milliyet.com.tr/YeniAnaResim/2010/12/21/almeida-imza-icin-istanbul-a-geliyor-1041250.JpegBeşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş’den, Kamuyu Aydınlatma Platformu’na gönderilen yazıyla hem Simao’nun transferi, hem de transferle ilgili detaylar bildirildi.
Açıklamada, ”Atletico Madrid oyuncusu Simao Pedro Fonseca Sabrosa’nın transferi konusunda, kendisi ve kulübü ile anlaşılarak, oyuncu
ile 2,5 yıllık sözleşme imzalanmıştır. Futbolcuya sözleşme bedeli olarak 2010-2011 yarım sezonu için 2.2 milyon Euro, 2011-2012 sezonu için 2.5 milyon Euro ve 2012-2013 sezonu için ise 2,5 milyon Euro ücret ödenecek olup, kulübü Atletico Madrid’e ise 900 bin Euro sözleşme fesih bedeli ödenecektir” ifadelerine yer verildi.
Bu arada, Simao’nun ocak ayı başında İstanbul’a geleceği açıklandı.
Öte yandan, forvet hattına da takviye yapmak için bir başka Portekizli oyuncu Hugo Almeida ile görüşmeler yapan Beşiktaş, yarına kadar bu konuyu sonuçlandırmaya çalışıyor. Almeida konusunun cuma günü öğlen saatlerine kadar netlik kazanabileceği öğrenildi.
Bir yandan ligin ikinci yarısında daha güçlü bir kadroyla mücadele etmeyi planlayan Beşiktaş, diğer yandan kadrodaki bazı oyuncuların gönderilmesi konusunda çalışmalarını sürdürüyor.
3 YOLCU
Fernandes ve Simao’yu kadrosuna dahil eden, Almeida’dan haber bekleyen siyah-beyazlı kulüp, gönderilecek yabancı oyuncuları da belirledi. Buna göre Zapotocny, Tabata ve Fink ile yollarını ayırmayı düşünen Beşiktaş yönetimi bu konuda gelen teklifleri değerlendiriyor. Bu üç oyuncunun Bucaspor’a yakın olduğu bildirildi.
MADRID UĞURLADI
Beşiktaş’ın ara transferde aldığı Portekizli Simao Sabrosa, gözyaşlarıyla Atletico Madrid’e veda etti.
Simao’nun düzenlediği basın toplantısında oldukça heyecanlı olduğu gözlenirken, 3,5 sezon formasını giydiği Atletico Madrid’de kimseyi hayal kırıklığına uğratmadığını söyledi. “Atletico Madrid beni daha büyük bir futtbolcu ve iyi bir profesyonel yaptı” diyen 31 yaşındaki Simao, “Atletico’ya geldiğimden beri kupa kazanmak için hep çaba gösterdik ve hayatım boyunca hiç unutamayacağım 2 Avrupa kupası kazandık. Takım olunca, hep birlikte düşününce daha güçlü olduğumuzu ve herşeyin daha kolay çözüldüğünü burada öğrendim. Beni bu şekilde, olağanüstü güzel uğurlayan takım arkadaşlarıma ve taraftarlara teşekkür etmeliyim. Bu formayı giymek benim için bir zevk ve onur oldu. Veda etmiyorum, çünkü bir Atletico taraftarı olmaya devam edeceğim” şeklinde konuştu.

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar