En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Donnerstag, Dezember 23, 2010

Beyaz Show 24 Aralık Full İzle

Beyaz Show bu hafta, final bölümünü milyonların nefesini tutarak beklediği “Yaprak Dökümü” dizisinin muhteşem oyuncu kadrosunu ve Türk Pop Müziğinin efsane ismi Erol Evgin’i ağırlıyor.Yayınlandığı ilk günden itibaren fenomen haline gelerek izleyenleri nemli gözler ve buruk yüreklerle ekranlara kilitleyen Yaprak Dökümü, cümbür cemaat

Beyaz Show’da. Yaprak Dökümü ekibi, daha önce hiç görmediğiniz, duymadığınız halleriyle Beyaz Show’a konuk olup bu kez hüzün yerine neşe rüzgarı estirecek. Dizinin milyonlar tarafından heyecanla beklenen final bölümü öncesi Beyaz Show, Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar, Gökçe Bahadır, Fahriye Evcen, Deniz Çakır, Ahmet Saraçoğlu, Tolga Karel’den oluşan muhteşem kadroyu ağırlıyor, final hakkında ağızlardan laf almaya çalışıyor.
Birbirinden ilginç sürprizlerin, diziye dair en keyifli, unutulmaz ve de iz bırakan anların ekranlarınıza taşınacağı bu eşsiz gece, Türk Popunun değişmeyen prensi Erol Evgin’in unutulmaz şarkılarıyla daha da büyülü bir hale gelecek.
“Yeni Yıla Sensiz Giriyorum” single’ıyla hayranlarının uzun süren hasretini bitiren dev sanatçı, usta yorumcu Erol Evgin, o huzur veren sesiyle Yaprak Dökümü’nün sararan yapraklarını tek tek aydınlatmaya geliyor. Yılın en hüzünlü ve aynı zamanda da neşeli Beyaz Show’unu sakın kaçırmayın!

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar