En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Donnerstag, Dezember 23, 2010

Cem Yılmaz Maslak TİM Show Center Gösterileri

cmylmz Cem Yılmaz Maslak TİM Show Center GösterileriSon olarak ‘Av Mevsimi’ filminde rol alan Cem Yılmaz, uzun süredir ara verdiği gösterilerine Ocak ayında yeniden başlıyor. Ünlü komedyen 10 Ocak‘tan itibaren Maslak TİM Show Centersahnesinde olacak.
Katıldığı bir televizyon programında,”Lise yıllarında Ali Rıza Binboğa afişi gördüm ‘Özür dilerim Türkiyem geciktim’ diyordu. Ben de sahneye çıkmayı çok özledim. Bambaşka hikayeler olacak. Sahnede beyaz giymeyi düşündüm.
Ben asıl seyircide değişiklik bekliyorum” diyenYılmaz, bir başka programda da komedyen kimliğini tekrar kazanmak zorunda olduğunu söylemişti.
Ünlü komedyen, fiyatları 55 ile 98 lira arasında değişen biletlerin satışından günlük 160 bin lira kazanacak. Dokuz gösteri sonrası Yılmaz’ın cebine girecek para 1 milyon 440 bin lira yani yaklaşık 1 milyon dolar civarında olacak.

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar