En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Donnerstag, Dezember 23, 2010

Chrome eklentisi Talkita ile sitenize özel sohbet penceresi

talkita Chrome eklentisi Talkita ile sitenize özel sohbet penceresiSizinle aynı sitede bulunan kullanıcılarla sohbet etmek için geliştirilmişChrome eklentisi olan Talkita tam size göre…
İnternette gezinirken rastladığınız bir web sitesi hakkında bilgi almakiçin yorumlardan da öte sitenin o anki ziyaretçileriyle canlı bir iletişimkurmak istiyorsanız, Chromeeklentisi Talkita tam size göre.

Eklentiyi yükledikten sonra tarayıcınızın yan tarafında küçük bir sohbet penceresi beliriyor. Bu pencerede ziyaret ettiğiniz sitede bulunan diğer kullanıcılarla sohbet etmeniz mümkün. Eklenti, çevrim içi mağazalarda gezinirken bir ürün hakkında fikir almak için de oldukça faydalı olabilir.
Talkita henüz oldukça genç, dolayısıyla çok büyük bir kullanıcı kitlesi yok. Ancak eklentiyi kullananların sayısı arttıkça konuşacak kişiyi bulmak da kolaylaşacak. Eklentiye Facebook ile oturum açmanız mümkün,Google ve Twitter connect desteği ile Firefox eklentisi ise yolda.
Eklentiyi kurmak için tıklayın

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar