En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Sonntag, Dezember 19, 2010

Cübbeli ahmet hocanın kasetini izle


cübbeli ahmet hocanın kaseti mi var? ortalıkta söylentiler dolaşmakta. cübbeli ahmet hocanın seks kaseti olduğu kulaktan kulağa yayılıyor ama net bir bilgi yok. cübbeli ahmet hocanın sex kasetiCübbeli Ahmet Hoca, kendisine ait olduğu iddia edilen görüntülerle ilgili sessizliğini bozdu.
Kendisine kurulan tuzakla ilgili bilgi geldiğini ancak haberin kaynağını söyleyemeyeceğini belirten Cübbeli Ahmet Hoca, “Bu bilgilerde Ankara’da 3-4 hoca hakkında tezgâh yapıldığını ve aralarında benimde olduğumu söylediler” dedi.
“Meyveli ağacı taşlarlar bu ülkede” diyen Cübbeli, “Bana gelen bilgiye göre, benim aleyhimde yazılan kitapların Ankara’da dağıtılmaya başlandığı söylendi” diye konuştu. Cübbeli Ahmet, “Paris Hilton diye bir kadın varmış. Şimdiki teknoloji ile Paris Hilton’la beni yatakta çırılçıplak bir araya getirmek çocuk oyuncağı. 50 sene önce ölmüş bir adamı yeni bir filmde canlı oynatıyorlar. Şimdiki teknolojiyle her şeyi yapabilme ihtimali var” dedi. “Bu noktada bu adamları durduramazlarsa son olarak öldürme projesini devreye sokacaklar herhalde” diyen Cübbeli, “Telefon ediyor diyor ki, Daha kötüsü var elimde, Daha kötüsü ne? ‘Erkek erkeğe var’ diyor” şeklinde konuştu.
Cübbeli Hoca’dan satırbaşları:
Kaset işiyle uğraşanlar, cemaat içinde önemli birini arayarak “Hoca TV’ye çıkmasın, konuşmaları durdursun” dediler. Bunlar devletin birimlerinin adını kullanıyorlar.
Biz din adamıyız. Cemaatin içinde bana komplo kuran yok. Cemaatler arasında olabilir.
Emniyetimiz bize yardımcı olsun. Şantaj ve fotomontaj var.
Salı günü suç duyurusunda bulundum. Biz de hakkımızı istiyoruz. Şu anda postaneden atılma böyle bir iğrençlik var. Biz kimseyi suçlamıyoruz. Biz iftara atanlar gibi iftira mı atalım?
Bizim sızıntı Wikileaks kadar büyük değil. Medyanın hiçbiri “Etik açıdan bu para etmez” diye almadı. Çünkü bu videoyu izleyen gazetecilerle konuştum. Ben bunları yapanların dünyada belalarını bulacağına inanıyorum.
Bunlar namussuz, şerefsiz adamlar. Seni hanımınla da çekerler. Bir kitapsızlık, dinsizlik var. Kimin eli kimin cebinde belli değil. (HABERTÜRK)

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar