En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Freitag, Dezember 17, 2010

Cumhurbaşkanı Gül Sokakta Topaç Oynadı Videolu İzle 17 Aralık 2010

http://images.beyazgazete.com/haber/resim/cocuklar-gibi-sevindi.jpgCumhurbaşkanı Abdullah Gül, Cuma namazını kılmak için geldiği Ulus Samanpazarı'nda esnafı da ziyaret etti. Gül, kendisine hediye edilen topacı çevirdi. Gül'ün topaçlı eğlencesi karelere böyle yansıdı:

Yaklaşık iki saat boyunca Saman Pazarından Kale yoluna doğru yürüyen Gül, esnafın sorunlarını dinleyip ikramlarını kabul etti. Ziyaret sırasında Cumhurbaşkanı Gül’e bir esnaf kuru üzüm, kayısı ve çeşitli yemişler ikram etti.

Bir başka dükkanın önünde ise, Gül’e gramofondan eski 45’likler dinletildi. Gül’e en ilginç hediyeyi ise yaşlı bir esnaf verdi. Gül, kendisine hediye edilen topacı ipe sararak attı. İlk girişiminde başarısız olan Gül, ikici defa da topacı çevirmeyi denedi. Saman Pazarındaki ziyaretini tamamlayan Gül buradan ayrıldı.
http://images.beyazgazete.com/resim/fotogaleri/58/gul-un-buyuk-sevinci-760.jpgCumhurbaşkanı Abdullah Gül, Cuma namazını kılmak için geldiği Ulus Samanpazarı''nda esnafı da ziyaret etti. Gül, kendisine hediye edilen topacı çevirdi. Gül''ün topaçlı eğlencesi karelere böyle yansıdı: Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Cuma namazını kılmak için geldiği Ulus Samanpazarı''nda esnafı da ziyaret etti. Gül, kendisine hediye edilen topacı çevirdi. Gül''ün topaçlı eğlencesi karelere böyle yansıdı: Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Cuma namazını kılmak için geldiği Ulus Samanpazarı''nda esnafı da ziyaret etti. Gül, kendisine hediye edilen topacı çevirdi. Gül''ün topaçlı eğlencesi karelere böyle yansıdı: Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Cuma namazını kılmak için geldiği Ulus Samanpazarı''nda esnafı da ziyaret etti. Gül, kendisine hediye edilen topacı çevirdi. Gül''ün topaçlı eğlencesi karelere böyle yansıdı: Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Cuma namazını kılmak için geldiği Ulus Samanpazarı''nda esnafı da ziyaret etti. Gül, kendisine hediye edilen topacı çevirdi. Gül''ün topaçlı eğlencesi karelere böyle yansıdı:

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar