En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Sonntag, Dezember 19, 2010

Diyarbakır'da BDP gösterisinde patlama 19 Aralık 2010

http://images.beyazgazete.com/haber/resim/bdp-gosterisinde-patlama.jpgDiyarbakır'ın Silvan ilçesindeki izinsiz gösteride meydana gelen patlamaya, bir göstericinin elindeki ses bombasının neden olduğu belirtildi.Diyarbakır'ın Silvan ilçesi Gazi Caddesi'nde BDP'li grubun izinsiz gösterisinde meydana gelen ve 3 kişinin yaralanmasına yol açan patlamaya, grup içerisinde yer alan bir kişinin elindeki ses bombasının neden olduğu öğrenildi.


Polis, patlamanın ardından grubu dağıtmak için havaya uyarı ateşi açtı.

Olayda yaralanan 3 kişi, Silvan Devlet Hastanesi'nde yapılan ilk müdahalenin ardından Diyarbakır'daki hastanelere sevk edildi.

Vali açıklama yaptı
Diyarbakır Valisi Mustafa Toprak, Silvan'daki izinsiz gösteride, bir göstericinin elindeki ses bombasının patlaması sonucu 3 kişinin yaralandığını bildirdi.

Vali Toprak AA muhabirine yaptığı açıklamada, Gazi Caddesi'nde toplanan yaklaşık 250 kişilik grubun izinsiz gösteri yaptığını belirterek, grubun daha sonra Silvan İlçe Emniyet Müdürlüğü binasına molotofkokteyli ve taşla saldırdığı bilgisini verdi.

Bu sırada gruptaki bir göstericinin elindeki ses bombasının patladığını kaydeden Toprak, ''Bana gelen ilk bilgilere göre göstericinin elinde ses bombasının patlaması sonucu 3 kişi yaralandı. Patlama nedeniyle göstericinin elinde sorun var'' dedi.

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar