En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Freitag, Dezember 24, 2010

Eyvah Eyvah 2 Filmi Trakya Türküsü Dinle

http://www.blogkent.net/eyyvah-eyvah-2-afis.jpgEyvah Eyvah 2 filminin Trakya türküsü şarkısını dinle,Eyvah Eyvah 2 filminin Trakya türküsü dinle,Eyvah Eyvah 2 filminin salla salla vur duvara müziğini dinle,Eyvah Eyvah 2 filminin Trakya da söylenen şarkısını video izle hakkındaki bilgiler.
Ata Demirer ve Demet Akbağ bu filmde buluştu. Hüseyin ( Ata Demirer), Trakya’nın bir köyünde ninesi ve dedesiyle büyüyen bir delikanlıdır. Hayatta iki büyük aşkı vardır: Klarnet çalmak ve Müjgan! Tam Müjgan’la
da müzikle de hayatı mutlu mesut devam ederken, hiç beklemediği bir olay onu köyünden ayırır. Hüseyin’e İstanbul’da önce klarneti destek olacaktır sonra da şarkıcı Firuzan ( Demet Akbağ). İstanbul’un gece klüplerinde fırtına gibi esen ve albümü için heyecanla çalışan Firuzan’ın hayatı rengarenk ve bir o kadar da karışıktır. Film, 26 Şubat’ta sinemalarda olacak.

İlki Çanakkale’nin Ezine İlçesi’ne bağlı Geyikli Beldesi, Dalyan Köyü ve Bozcaada’da çekilen filmin büyük ilgi görmesi üzerine yapımcı Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) şirketi ‘Eyvah Eyvah 2′yi çekme kararı aldı. Ata Demirer’in ikinci filmin senaryosunu tamamladığı öğrenildi. Geyikli Beldesi Belediye Başkanı AK Parti’li Mustafa Çiçek, ikinci film için BKM personelinin beldeye geldiğini söyledi. Ata Demirer, Demet Akbağ, Özge Bora Şakrak, Salih Kalyon, Bican Günalan, Tanju Tuncel, Caner Alkaya gibi oyuncuların rol aldığı ilk filmin beldenin tanıtımına büyük katkı sağladığını hatırlatan Çiçek, “Turizm sezonunda büyük bir patlama yaşandı. Geyikli Beldesi şimdi turizmcilerin yatırım yaptığı bir cazibe merkezi haline geldi. İkincisi çekilecek filmi, yine beldemizin reklamı açısından çok önemli bulduğumuz için, elimizden gelen katkıyı sağlama çabası içerisinde olacağız” dedi.

Başkan Çiçek, ikinci filmin tamamının Geyikli ve çevresinde çekileceğini anlattı. Çiçek, “Kültür ve sanat adına yapamayacağımız hiçbir şey yok. İkinci filmin çekimleri için tercihlerini Geyikli’den yana kullanan filmin oyuncusu, senaristi ve değerli hemşerimiz Ata Demirer’e, yapımcısı BKM’ye teşekkür ederim” diye konuştu.
İkinci filmin çekimlerinin yapılacağı mekanları ve yöre halkından filmde rol alacak yardımcı oyuncu bulma arayışına giren BKM personeli ise bir açıklama yapmadı.Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar