En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Dienstag, Dezember 21, 2010

Farklı Desenler 10. Bölüm Samanyolu TV izle


Geçmişteki hatalarıyla yüzleşen Galip, vicdanını rahatlatmak ister. Her şeyi itiraf etmeye karar veren Galip, Nebahat Hanım’ın kapısına gelir. Bir hayli tedirgin olan Nebahat Hanım, kocası Hayrettin Bey’den bu durumu gizlemek ister. Ancak Galip’in nasıl bir çılgınlık yapmak üzere olduğunu tahmin edemez. Yasemin ile görüşmesiyasaklanan Emir ise, kendini adeta bir boşlukta hisseder. Hayatında büyük bir boşluk oluştuğunu fark eden Emir, Yasemin ile buluşup duygularını açmaya karar verir.
Seranın satılacak olmasını bir türlü kabullenemeyen Şeref, hayli üzgün ve düşüncelidir. Serayı geri alabilmek için gerekli parayı bulmak hiç de kolay değildir. Yanında çalışan Pınar ise her fırsatta Şeref’e yakınlaşmaya çalışır. Artık sağlıklıdüşünemeyen Şeref, verdiği yanlış kararla yılların emeğini heba etmek üzeredir.

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar