En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Donnerstag, Dezember 16, 2010

Google süper hızlı internet 2011

tn J0e37454 Google süper hızlı internetGoogle hizmetlerine ara vermeden devam ediyor. Daha 10 sene öncesine kadar adını sadecearama motoru olarak bildiğimiz Google şimdi dev şirketlerl bırakın yarışmayı bünyesinde çalıştıracak duruma geldi. Süper Hızlı internet işinede el atan Google seçtiği şanslı şehirleresüper hızlı internet sistemini kuracak. Haberın detayı için yazının devamına bakınız.


Hangi şehir Google Fiber internete kavuşacak? Bunu öğrenmek için fazla beklemeyeceğiz.GoogleFiber isimli proje 2010 yılı başlarında açıklanmıştı. Proje, 50 bin ila 500 bin nüfusa sahip, orta çaplı bir şehre ultra hızlı geniş bant internet hizmeti verilebilmesini hedefliyor. Hizmetin hızı ise saniyede bir gigabit olacak. Ülkemizde kullanılan standart bağlantı hızlarıyla kıyaslarsak, bu erişim hızı, sekiz megabit erişimden 125 kat daha hızlı.ABD\’deki birçok şehir, Google tarafından seçilen şehir olabilmek için birbirleriyle yarıştı. Bazı şehirler dikkat çekici videolarla Google\’ın ilgisini çekmeye çalıştı.Kazanan şehir ise henüz açıklanmadı. Şirketin Çarşamba günü yaptığı açıklamaya göre, şanslı şehir önümüzdeki yılın başlarında açıklanacak.Google\’dan yapılan açıklamada; ABD çapında 1100\’ü aşkın yerleşim birimi tarafından başvuru yapıldığı, bu talebin şirketin beklentilerini aştığı belirtildi. Proje üzerinde bütün güçleriyle çalıştıkları ancak henüz şanslı şehri açıklamaya hazır olmadıkları açıklandı.Saniyede bir gigabit geniş bant hizmeti, kullandığımız bağlantılarla kıyaslanamayacak kadar hızlı olacak. Bu hız sayesinde, canlı olarak üç boyutlu video izlemek ve HDvideoları saniyeler içinde indirmek mümkün olacak.

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar