En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Donnerstag, Dezember 16, 2010

Günlük burç yorumları 17 Aralık Cuma

http://resim.rockturka.org/tr/images/AG966524.jpg17 aralık akrep burcu yorumu, 17 aralık aslan burcu yorumu, 17 aralık balık burcu yorumu, 17 aralık başak burcu yorumu, 17 aralık boğa burcu yorumu, 17 aralık burç yorumları, 17 aralık ikizler burcu yorumu, 17 aralık koç burcu yorumu, 17 aralık kova burcu yorumu, 17 aralık oğlak burcu yorumu, 17 aralık terazi burcu yorumu, 17 aralık yay burcu yorumu, 17.12.2010 günlük burç yorumları, burç yorumları, günlük burç yorumları...

Günlük burç yorumlarınızı Sitemizden Takip Edebilirsiniz.17 Aralık Cuma Günlük Burç Yorumlarınız için yazının devamına bakınız arkadaşlar.
# KOÇ BURCU ( 21 Mart – 20 Nisan ) Sevginiz güçlü olmasına rağmen, karşı cinse belli etmiyor, için içini yiyor. Böylece kendi içinizden geçenler kendinize kalıyor. Aşın ve muhabbettin varlığını tadamıyorsunuz. Değişimin ve yenilenmenin fakına varın.
# BOĞA BURCU ( 21 Nisan – 21 Mayıs ) Kişisel teşebbüsleriniz, atılımlarınız ve enerjinizin yükselişi bugün planda görünüyor. Ancak çok fazla hareketli gün geçirmeniz önerilmiyor. Jüpiter’in ağır basıp duygularınızı alt üst edeceğini gösteriyor.
# İKİZLER BURCU ( 22 Mayis – 21 Haziran ) İş yaşamınızda çok acele hareket ederek, yaptığınız işleri hatalarınızdan dolayı tekrar yapma ihtimaliniz güçleniyor. Kendi işimi kendim yapacağım demekten ziyade yardım alarak yapmanız faydalı olacaktır.
# YENGEÇ BURCU ( 22 Haziran – 23 Temmuz ) Başkalarının planlarını dinleyerek kendiniz uygulamaya koyulup, insanları tedirgin ediyorsunuz. Farkındalık yaratmak adına bu durum hiç doğru değil. İnsanlar yavaş yavaş sizlere kırılarak uzaklaşmaya çalışıyor.
# ASLAN BURCU ( 24 Temmuz – 21 Ağustos ) Bugün sevgilinize vereceğiniz tepki çok önemli. Aşıkın ve muhabbettin ne olduğunu sizler çok iyi biliyorsunuz. Tartışılmaz bir duygu seli içindesiniz. Bugün alacağınız haberle birlikte ani bir seyahat görünüyor.
# BAŞAK BURCU ( 22 Ağustos – 23 Eylül ) Bugünlerde beklentilerinize sağlıklı kavuşmak için hiç acele etmiyorsunuz. Bu dahi fikriniz size çok şey kazandırmış olacak. Temkinli olarak ve kendinizi sıkmadan her şeyi yoluna koyacaksınız. Sorunlarınız devam ediyor.
# TERAZİ BURCU ( 24 Eylül – 23 Ekim ) Bugün oldukça olgunlaşmış, sağlıklı düşünce içinde aşkın ne olduğunun farkına vararak bazı aşamalar kaydediyorsunuz. Rastgele ve düşüncesiz hareketlerden kaçınmayı mükemmel başarıyorsunuz. Onun güvenini kazandınız.
# AKREP BURCU ( 24 Ekim – 23 Kasım ) Bugünlerde sezgileriniz o kadar güçlü ki gizli tehlikeleri hissederek kendinizi korumayı çok iyi biliyorsunuz. Aşk ve muhabbetin sizlere en iyi yansıyacağı bir gündesiniz. Sevdiğinize karşı şefkatinizi yok etmiyorsunuz.
# YAY BURCU ( 24 Kasım – 22 Aralık ) Geleneklerinizde öğrendiklerinizle değil de, kendi iradeniz içinde hareket etmekten zevk alıyor ve en doğrusunu yapıyorsunuz. Ama ailenizle de bu konu için anlaşmalısınız. Onları kırdığınız zaman gönül almanız zor olacak.
# OĞLAK BURCU ( 23 Aralık – 20 Ocak ) Kendinizi disipline ederek geçmiş dönemde ki yaralarınızı sarmaya başladınız. Ancak kendi metotlarınızı uygulamak için adeta savaşıyorsunuz. İyimser olduğunuzdan hiç şüphe yok ama belli edemiyorsunuz. Asık surat size yakışmıyor.
# KOVA BURCU ( 21 Ocak – 19 Şubat ) Bugün reddedilmekten korkup, geri çevrilebileceğinizi düşünerek hiç kimseye açılmıyor ve yardım almıyorsunuz. Oysa insanlar sizin ne yaptığınızı merak ederek yardıma hazır durumdalar. Siz evham ediyorsunuz.
# BALIK BURCU ( 20 Şubat – 20 Mart ) İçsel olarak o kadar dürüstsünüz ki ancak kişileri farklı etkiliyorsunuz. İnsanlar size güvenmekte sıkıntı çekiyorlar.İş yaşamınızda fazlasıyla başarılı oluyorsunuz. Başarınız sizi seven insanları gururlandırıyor gibi görünüyor.

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar