En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Mittwoch, Dezember 22, 2010

İhanet Filmini Full İzle

İhanet Filmini Full İzle


Cassie Stewart’ın hayatı elinde bir silahla kendine geldiğinde gerçek bir kabusa dönüşür.
Çünkü sevgilisi Bobby Rose’un ve en yakın arkadaşı Diane Summers’ın yarı çıplak cesetleri yerde yatmaktadır. Tek görgü tanığı olduğundan Cassie, mahkemede tüm gerçekleri ortaya çıkarması için, medya tarafından sıkıştırılmaktadır. Duruşmada, Cassie’nin Bobby ile olan ilişkisi ortaya çıkar ve genç kadın kıskançlık gerekçesiyle önce şüpheliler listesine girer, ardından da suçlu bulunur.
Masumiyetini ispatlamak için kaçmalı ve saklanmalıdır. L.G. Mennick, Cassie’nin güvenilir ve çekici avukatı, hala vakitleri varken, ona gerçek katili bulmasında yardım eder. Ama görgü tanığı olmadan ve yetersiz kanıtlarla bu iş hayli zordur. Güçlü kanıtlar bulmak için çıktığı yol ise onu sadece karanlığa götürecektir.

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar