En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Freitag, Dezember 24, 2010

iPAD hangi illerde satılıyor

iPAD hangi illerde satışa sunulacak, iPAD hangi şehirde satılıyor.Apple’ın tablet bilgisayarı iPad, tüm modelleri ve orijinal aksesuvarları ile Türkiye’deki yetkili distribütörü Bilkom güvencesi ile 25 Aralık’ta resmi olarak satışa sunuluyor. iPad, Bilkom tarafından satış sonrası destek ve 2 yıl garanti avantajları ile KDV dahil 1079 TL’den başlayan fiyatlarla, bu hafta sonu raflarda yerini alacak. 64 GB’lik Wi-Fi + 3G’li model ise 1767 TL’den satışa çıkacak.

Bilkom’dan yapılan açıklamada, “16GB, 32GB ve 64GB seçenekleri ile Wi-Fi ya da Wi-Fi + 3G modellerinden birine sahip olabileceğiniz iPad’ler, 1079 TL (KDV dahil) başlayan fiyatlar ve World Kart’a özel 12 ay taksit seçeneği ile tüketicilerin beğenisine sunuluyor.
Tüketiciler Apple Premium Reseller mağazalarında World Kart’a özel 12 ay taksit seçeneğiyle ayda 90 TL’den başlayan ödeme fırsatıyla iPad’e sahip olabilecekler” denildi. iPad, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Gaziantep illerindeki toplam 11 Apple Premium Reseller Mağazaları ile Bimeks, Darty, Electroworld, Mediamarkt, Teknosa, Saturn ve Vatan’ın İstanbul (26), Ankara (8), İzmir (5) ve Bursa’daki (1) toplam 51 mağazasındaki yetkili Apple satış noktalarında satışa çıkacak. Tüketicilerin iPad deneyimini yaşayabilmeleri için teşhir ürünleri ve eğitimli personeller ile hizmet verilecek.

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar