En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Freitag, Dezember 24, 2010

Karındaki Şişkinlik neden olur nasıl geçer

Karındaki Şişkinlik neden olur nasıl geçer

Özellikle öğle yemeğinden sonra saat 15:00 civarlarında ortaya çıkan şişkinlik hepimizin sorunu. Doğru yiyeceklerin seçimi bu noktada çok önemli. Ancak bu şişkinliğin normal olup olmadığının değerlendirilmesi de hayati derecede önem taşıyor.

Şişkinlik neden olur, nasıl geçer?
Pek çoğumuz, karnımızda sık sık oluşan şişkinliği, düzensiz yaşam koşullarımızın bir parçası sayarak (televizyonda, sindirim sistemine dost olduğu www.dantelsandıgı.com söylenen probiyotik yoğurt reklamının sıklığına bakmak bile sorunun yaygınlığını ortaya koyuyor) normal kabul ediyoruz. Oysa hemen her akşamüzeri böyle bir sorun yaşamak gerçekten ne derece normal?

Jinekoloji ve iç hastalıkları uzmanlarının danışmanlığında hazırladığımız bu rehberin size yardımcı olacağını umuyoruz. Şişkinlik hissettiğiniz zamanlarda kendinizi dinleyin ve eşlik eden diğer şikayetlere dikkat edin. Eğer belirtiler zamanla geçmezse bir uzmana başvurun.

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar