En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Samstag, Dezember 18, 2010

Kürtçe Şarkı Söylemeyince Öldürdü

Haber:  Kürtçe Şarkı Söylemeyince Öldürdü Mersin’de barda şarkı söyleyen kişinin Kürtçe parça isteğini yerine getirmediği için bir müşteri tarafından öldürüldüğü iddia edildi. Olayda iki kişi de yaralandı.Nakliyatçılık yaptığı ve isminin Metin olduğu öğrenilen bir kişi gece geç saatlere kadar barda eğlenip alkol aldı. Metin isimli şahıs müzisyen Sarp Öztürk’ten Kürçe bir parça söylemesini istedi.

Öztürk’ün bilmediğini söylemesi üzerine tartışma çıktı. Bardan ayrılan Metin bir süre sonra yanında bir kişiyle birlikte tekrar bara geldi. Metin, silahını çıkarıp sanatçı Sarp Öztürk (38) ile çevresindekilere kurşun yağdırdı. Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılan Öztürk bütün müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar