En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Montag, Dezember 20, 2010

ÖSYM, Ölçme-Seçme ve Yerleştirme Merkezi Oluyor

http://www.yazete.com/pics/news_160x100/201220102022424010764.jpgÖSYM'nin yeni adı ne oldu 2011,ÖSYM'nin yeni adı 2011,2011 ÖSYM'nin yeni adı,ÖSYM'nin adı değişti,ÖSYM'nin yeni ismi ne oldu,ÖSYM'nin  yeni anlamı ne oldu,ÖSYM'nin adı değişti peki ne oldu,Ölçme-Seçme ve Yerleştirme Merkezi,Ölçme-Seçme ve Yerleştirme Merkezi 2011...Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek sona eren Bakanlar Kurulu Toplantısı'nın ardından açıklama yaptı.


Bakan Çiçek'in konuşmasının satır başları şöyle:

ÖSYM, YÖK'ün bünyesindedir ama özerkliği olan bir kuruluş haline getirmek için çalışmalar devam ediyor. ÖSYM'nin yeni adı Ölçme-Seçme ve Yerleştirme Merkezi olacak. Ayrıca 2011'de öğrenci burs ve krediler artırılacak.
10 Ağustos 1999'da önerge verdim, 12 Ağustos'da okundu. Neyi nasıl öngördüğümüz o metinde vardır.

İki dille ilgili hepimiz açıklama yaptık. Sayın Başbakan'ın da yaptığı açıklamalar var, Sayın Cumhurbaşanı'nın da yaptığı açıklamlar var. Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az.

Sayı Başbakan, soykırım tasarısıyla ilgili bir mektup yazmıştır. ABD ile olan ilişkilerimizi önemsiyoruz. İç politika münazaraları ile her yıl gündeme gelen bu konuyla ilgili rahatsızlığımız olduğunu da dile getiriyoruz. ABD yetkililerini bu konuyla ilgili lobileri önemsememesi gerektiğini düşünüyoruz. Her Nisan ayı yaklaşırken bu konuyu gündeme getirip bizi enstrüman olarak kullanmalarını da doğru bulmuyoruz.

12 Eylül'de gerçekeleşen halk oylamasıyla ilgili olarak Meclis'te görüşülmesi beklenen bir çok yasa var. Muhalefetle anlaşarak görüşülmeyi beklenen yasalar da var. Halk oylamasının ardından hiç bir şey yapılmadı denemez.

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar