En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Montag, Dezember 20, 2010

Papatyam 21 Aralık İzle

Necati’nin yeni kiracısı Ceyhun’un eve getirdiği timsahı karısı istemeyince bir geceliğine Gülşen’e teslim eder. Fakat aile fertleri bir bir timsahtan haberdar olunca korku başlar Bunun üstüne Lütfü bir de timsahı elinde kaçırınca müthiş bir panik ve timsahı yakalama çabası başlar.Seyfo’nun ailesi ise Özge’yi hamama götürmek istemektedir. Özge ve Feride buna şiddetle karşı çıkarlar. Necati Feride’yi yumuşatmayı başarır ama bir tek şartı vardır.
Necati de Seyfo’yu hamama götürecektir. Bu gidiş Necati için hiç de hayırlı olmayacaktır. Kafeyi canlandırmaya çalışan Necati doğum günü organizasyonları yapmaya karar verir fakat aktivite olarak Karagöz Hacivat’ı seçince işler pek umduğu gibi gitmez.

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar