En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Donnerstag, Dezember 23, 2010

Petek Dinçöz Seni Sensiz Seveceğim dinle klip izle

http://www.kibrisgazetesi.com/resize.php?s=/upload/news/PETEK_4d12fbe3.jpg&w=250&h=175petek dinçöz, petek dinçöz dinle, Petek Dinçöz Ferhat Göçer, Petek Dinçöz Ferhat Göçer düet, Petek Dinçöz Ferhat Göçer düet dinle, Petek Dinçöz Ferhat Göçer düet izle, Petek Dinçöz klip izle, Petek Dinçöz klipleri,Petek Dinçöz Seni Sensiz Seveceğim dinle, Petek Dinçöz Seni Sensiz Seveceğim dinle klip izle, Petek Dinçöz Seni Sensiz Seveceğim izle, Petek Dinçöz Seni Sensiz Seveceğim klip izle, Petek Dinçöz Seni Sensiz Seveceğim seyret, Seni Sensiz Seveceğim, Seni Sensiz Seveceğim dinle, Seni Sensiz Seveceğim izle, Seni Sensiz Seveceğim klip izle, Seni Sensiz Seveceğim seyret

Türkiye’nin popüler sanatçılarından Petek Dinçöz'ün yılbaşında piyasaya çıkacak olan "Yalanı Boşver" isimli albümünde yer alan “Seni Sensiz Seveceğim” şarkısı daha albüm yayınlanmadan rekor kırmaya başladı. Dinçöz’ün Ferhat Göçer’le Düet yaptığı şarkı internette 3 günde 100 binden fazla kişi tarafından dinlenerek rekor kırdı. 
Müyap raporlarına göre günümüzün diğer şarkılarından 15 kat fazla tıklanan şarkı albüm çıktıktan sonra daha da popüler olacağa benziyor.
Söz ve müziği Can Tanrıyar'a ait olan şarkı, öleceğini öğrenen bir kadının eşine-sevgilisine olan aşkını anlatıyor ve öldükten sonra bile aşkının devam edeceğine inanan bir kadının dramını yansıtıyor. Şarkıda erkek ise bu durumdan habersiz sevgilisinin tavırlarına anlam veremiyor.
Albümün yapımcısı olan DMC'nin Genel Müdürü Samsun Demir, düzenlemesini Mustafa Ceceli'nin yaptığı "Seni Sensiz Seveceğim" şarkısı için "Biz bu şarkının çok tutacağını biliyorduk. Ama bu kadar büyük bir ilgi göreceğini, böyle bir patlama yapacağını biz bile beklemiyorduk. Her saat rekor kırıyor" dedi.

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar