En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Donnerstag, Dezember 16, 2010

Snow Queen:Bu Diziye Bir Şans Verin,İzlenilmeyi Hak Ediyor!

Photobucket
Han Tae Woong (Hyu Bin) matematik dehası 17 yaşında bir gençtir. Yeni başladığı lisenin matematik dahisi olarak bilinen Kim Jung Gyu ile başlarda küçük bir sürtüşme yaşar, verilen bir teorem çalışması ile kısa sürede çok yakın arkadaş olurlar. Okullarını temsilen seçilen iki matematik dehası olimpiyatlarda karşı karşıya kalarak birbirlerine rakip olur.Aslında ikisi de çok çalışıp kazanmak istediklerini söyleseler de Kim Jun Gyunun baba baskısı ve diğer sorunları olimpiyatı hayatının dönüm noktası konumuna getirir.
Photobucket
Dahiliğinin yanı sıra fazlaca kibirli olan Kim Jung Gyu, olipiyatları Han Tae Woon’un kazanması nedeniyle intihar eder. Bu olaydan dolayı kendini sorumlu tutan Han Tae Woong okulu bırakır ve evini terk eder. Yıllarca başıboş bir şekilde yaşamakta olan Han Tae Woong’un bu zaman diliminde gerçekleştirmek istediği tek şey,en yakın arkadaşı olan Kim Jung Gyu’nun boksör olma hayalidir.
Kar Kraliçesi masalı:
Photobucket
Han Tae Woong, bir gün kütüphanede sevimli bir kızın emredici konuşmasına şahit olur.Kız ısrarla kütüphanedeki Kar kraliçesi kitabını satın almak ister.Kızın tüm emrediciliğine rağmen kitabı alamaz.Tam çıkmış giderken Han Tae Woong kızın istediği kitabı alır ve ona yetişir.Kız o kadar sevinir ki altta kalmamak için zorla oğlana çağrı cihazını verir.Bir okul günü yine kızımız zor durumdadır.Oğlana çağrı bırakır,havalimanına gelmesini söyler.
Photobucket
Kız evden kaçmış, babasının kredi kartı ile uçak bileti almaya çalışırken zor durumda kalmıştır.Oğlumuzdan yardım etmesini ister...baya eğlenceli ve adrenalinli sahneler yaşanır.Bir çok yeri gezerler.Eğlenceli bir gün geçirirler.Hatta üstte gördüğünüz fotoğrafta küçük kızımız oğlumuza şimdi beni öpmen gerekli diyecek kadar cesurdur, oğlumuz da pancar kadar kızaracak kadar masum:)) Han Tae Woong bir gün onun çağrı cihazına eğlence parkında buluşmak için mesaj bırakır. Ama Han Tae Woong gidemez buluşmaya, çünkü o gün en yakın arkadaşı Kim Jung Gyu’nun intihar ettiğini öğrenmiştir.
Yıllar geçer ve küçük kızımız büyür aşağıdaki fotoğrafta!
Photobucket
Bu çizim oğlumuzun sevimli pısırıklığını ve kızımızın iki yaş aralığındaki ısrarlı tavrını gözler önüne sermektedir=))
Photobucket
Bo-Ra (Sung Yu Ri) aradan geçen zamanda büyümüş, eski küçük kız değildir. Hastanade yaşananlardan sonra kaderleri bir araya gelen ikili başlarda birbirlerinden hoşlanmıyor olsa da zamanla birbirlerine karşı birşeyler hissetmeye başlar. Aralarındaki aşkı farkettiklerinde ise olmadık bahaneler öne sürmeye çalışır ve bunu kabul etmezler.
Photobucket
Kabul ettiklerinde ise aralarına geçmiş girer, ikisi için de hayata tutunmanın tek yolu birbirlerine olan aşka izin vermek olacaktır.
Photobucket
Kızımız güzeldir ve de çok asi.Tabi bu asiliğinin çok haklı gerekçeleri vardır.Hem babası hem kız açısından.Görücü usulü tanışmalar çok ama kızımızın evlenmeye niyeti yoktur.Kız güzelliğine ve asi tavrına rağmen yakışıklı, anlayışlı, temiz kalpli yahşi doktor kızımızın peşini bırakmaz.Aşk üçgeni tamamlanmıştır işte dizi şimdi başlar=))
Photobucket
Baştan sonu belli olan ama yine de son sahneye kadar inanmak istemeyerek umuda sarılınan bir dizi.Acıyı kalbiniz de hissedeceksiniz.Bu dizinin tam mevsimi, bence izlenilmeli!

BU DİZİ KARŞISINDA GÖZYAŞLARIMI TUTAMIYORUM OFFFF!!!
Tarih84

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar