En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Montag, Dezember 20, 2010

Şüphe'de Hızlı Saatler... Şüphede Hızlı Saatler

Şüphe'de Hızlı Saatler...

Kanal D'nin merakla beklenen dizisinin çekimlerinde heyecan doruğa çıktı...

Kanal D’nin ilk bölümü 5 Ocak Çarşamba günü ekrana gelecek yeni dizisi “Şüphe”nin başrol oyuncularından Güngör Bayrak, dizideki bir sahne gereği İstanbul Park’taki yarış pistinde gerçek F3 yarış otomobilinin direksiyonuna geçti.

İstanbul Park ve Türkiye Otomobil Sporları Federasyonun desteği ile Tuzla’da gerçekleşen çekimlerde Beste Motor Spor’a ait orijinal F3 yarış otomobili kullanıldı. İlk kez bir yarış otomobilinin koltuğuna oturan Bayrak çekimlerde oldukça heyecanlıydı.

3 saat’e yakın süren çekimlerde ünlü oyuncu tıpkı yarış pilotları gibi ter döktü. Dizide, Cavidan Kutlu karakterini canlandıran Bayrak’a bu sahnelerinde, dizide Meltem Kutlu karakterini canlandıran Müge Boz eşlik etti.

Yönetmenliğini Abdullah Oğuz’un yaptığı, senaryosunu Zülküf Yücel’in kaleme aldığı, yapımcılığını da Elif Ayşe Durmaz’ın yaptığı “Şüphe”; pırıltılı dünyaların ardındaki karanlığı ve herkesin içinde olduğu gizli hesaplaşmaları konu alıyor. Türkiye’nin en varlıklı ailelerinden Kutlu Ailesi, şok bir ölümle sarsılır. Aynı anda bir başka kişinin hayatı da, annesinin öldürülmesiyle yerle bir olmuştur.

Bu kişi, Kutlu’ların gizli varisi, İpek’tir. Bu iki ölüm, beraberinde hiç beklenmedik olaylar getirecektir. İpek, Kutlu Ailesi’nde başlayan miras mücadelesinde tüm dengeleri altüst edecek, bir yandan annesinin katilini ararken, bir yandan da içine girdiği bu görkemli dünyanın kurallarını yavaş yavaş öğrenecektir.

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar