En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Montag, Dezember 20, 2010

Taps Bebek Yeni Yıl Balosu 2011

TAPS Bebek’den Muhteşem Yeni Yıl Partisi
Taps Bebek Yeni Yıl Balosu 2011Özel üretim biraları ve seçkin dünya mutfağıyla Bebek’de hizmet vermeye başlayan TAPS Bebek, 2011 yılına muhteşem bir yeni yıl partisiyle girmeye hazırlanıyor. Özel olarak dizayn edilen yeni yıl dekoru ve ünlü DJ Burak Şahin’in müziklerinin eşlik edeceği yılbaşı partisinin menüsü ise o geceye özel hazırlandı.

Türkiye’nin ilk ve tek Brewery ve Restaurant konsepti TAPS’in Bebek şubesi yeni yıla muhteşem bir partiyle “merhaba” diyecek. Eşsiz boğaz manzarası olan 3 katlı yalısında eğlencenin, lezzetin ve keyfin yeni adresi olan TAPS Bebek, yeni yıl partisinde de taze biralarını ve iddialı mutfağını konuklarının beğenisine sunacak.

Yeni yıla eşsiz boğaz manzarasıyla merhaba

Tüm katlardan izlenebilen eşsiz boğaz manzarası ve özenle dekore edilen iç ve dış tasarımıyla bölgenin en özel mekanlarından biri olan TAPS Bebek, yılbaşı partisine özel olarak dizayn edilecek. Gecenin müziklerini ise ünlü DJ Burak Şahin yapacak.
Geceye özel yılbaşı menüsü
Sunduğu bira çeşitlerinde olduğu kadar yiyeceklerinde de iddialı bir mönüye sahip olan TAPS Bebek, yılbaşı partisine özel bir menü hazırladı. Şef Hüseyin Kocabey tarafından özenle hazırlanan yılbaşı menüsü, soğuk başlangıçlar, sıcak başlangıçlar, zeytinyağlı tabağı, ana yemek, tatlı ve limitsiz yerli-yabancı içkiden oluşuyor.
Bilet fiyatları
Yemek + Parti: 185,00 TL
Yeni Yıl Partisi: 135,00 TL
- Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
- Yeni Yil Partisi 22:30 – 04:00
- Yemek + Parti 19:30 – 04:00
Gece Boyunca Limitsiz Yerli- Yabancı İçki Dahildir.
Limitsiz Yerli- Yabanci İçki İçeriği: 7 Çeşit TAPS Birası, yerli içkiler; yabancı içkiler (Absolute Vodka,Eristoff Vodka, Bacardi, Martini, J&B, Dewar’s Whisky, Sapphire Bombay Gin, Malibu, Enerji İçeceği – Redbull

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar