En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Mittwoch, Dezember 15, 2010

Unutulmaz 63.Bölüm Canlı İzle 22 Aralık 2010

Unutulmaz 63.Bölüm Fragmanı 22.12.2010 izlemek için dizinin geçen bölümün bitmesini bekleyiniz. Geçen bölüm bittikden sonra sitemizden 63.Bölüm Fragman videosunu full izleyebilir bedava bakabilirsiniz. Bizden Ayrılmayın.

Geçen Bölüm Özeti
Harun ve Eda hayatlarının en büyük korkusu ile karşı karşıyalar. Yağmur ortada yoktur ve akıbeti de meçhuldür. Eda ve Harun için sonu gelmeyen dakikalar başlamıştır. Korktukları başlarına gelecek midir, yoksa kızlarına kavuşacaklar mıdır?
Nisa’nın intihar ettiğini düşünen Melda, vicdan azabından kıvranırken, Batu onun kadar endişeli değildir. Yıllardır içinde beslediği intikam duygusunu Arslanlı ailesine yaşattığı şiddet ve korku ile gösteren Batu, bu kez hedefte kendinin olduğunun farkında değildir. Ona şiddet ve korkuyu hiç ummadığı biri tattıracaktır!
Eda’yı merak eden Cemil Türkan’la konuşmaya gider. Konuşma tartışmaya dönüşürken Murat’ın dedesine verdiği tepki Cemil’i derinden yaralar. Cemil acısı, Harun ve Eda’yla yaptığı konuşmadan sonra daha da artar. Bu arada Nazan ve Cemil’i birlikte gören Türkan’ın üzüntüsü artık farklı bir boyuttadır.

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar