En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Freitag, Dezember 24, 2010

Vodafone’la iPad kullanmak 99 Kuruş

Vodafone’la iPad kullanmak 99 KuruşiPad keyfini Vodafone 3G farkı ile yaşamak isteyen teknoloji meraklıları mobil internet paketleri ile iPad’lerini koşulsuz olarak kontrat zorunluluğu olmadan , diledikleri zaman diledikleri yerden kullanabilecekler.

3G VE WİFİ BAĞLANTILI

iPad, sunduğu içerik ve uygulamalar ile kullanıcılara daha yakın ve eğlenceli  bir internet deneyimi sunuyor. iPad ile her an her yerden internete bağlanmak, e-posta okuyup göndermek, fotoğraf yüklemek ve paylaşmak, HD video ve film izlemek, müzik dinlemek ve kitap okumak mümkün hale geliyor. iPad’in çığır açan dokunmatik yüzeyi eşsiz bir internet deneyimi sunuyor. 3G ve Wi- Fi bağlantı seçenekleri ile sunulan 1.27 cm kalınlığında ve 725 gr ağırlığındaki iPad piyasadaki bütün netbook ve diz üstü bilgisayarlardan daha hafif ve daha ince. iPad’in 10 saatlik pil ömrü ile kullanıcılar Wi-Fi ile internette diledikleri gibi dolaşabiliyor, video seyredip, kitap okuyabiliyorlar.
99 KURUŞTAN BAĞLANTI SAĞLAYABİLİRSİNİZ
Vodafone Türkiye Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öğüt, dünyada büyük ilgi gören iPadi teknoloji meraklılarının uzun zamandır Türkiye’ye gelmesini beklediklerini belirterek sözlerine şöyle devam etti, “iPad’in Türkiyede satışa sunulmasıyla birlikte herkesi bu çığır açan ürünü Vodafone 3G farkıyla rekabetçi ve avantajlı mobil internet paketlerimiz ve ayrıcalıklı hizmetlerimiz ile kullanmaya davet ediyorum. Kullanıcılar, Mbyte, Kbyte gibi tüketiciden uzak kavramlardan ve kota aşım kaygısı yaşamadan 99 kuruştan başlayan saatlik, günlük, aylık mobil internet paketlerimiz ile iPad’lerinin keyfini yaşayabilecekler.”

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar