En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Donnerstag, Dezember 23, 2010

Yapı kredi Motosiklet kredisi

yapikredi15292826 Yapı kredi Motosiklet kredisi ekonomi ve borsa haberleri Yapı Kredi Telefon Bankacılığı taksitle sahibi Otomatik Ödeme Talimatı olmak Motosiklet kredisi Motosiklet motor sahibi olmak motor kredi kartı basvuru araba sahibi olmak araba Sıfır kilometre veya 2. el motosiklet alırken, bir kerede 1.000 TL ve üzerinde kredi alabilirsiniz. Aldığınız krediyi, sıfır kilometredeki motosikletler için 36 aya, ikinci el motosikletler içinse 36 aya varan vadelerle, bütçenizi zorlamadan, kolayca geri ödeyebilirsiniz.
Geri ödeme tutarlarını ve aralıklarını ihtiyacınıza göre kendinizin belirleyebildiği Esnek Geri Ödeme Modeli, ihtiyacınız olan Motosiklet Kredisi için de geçerli.

Dilediğiniz yerden alacağınız “0″ kilometredeki motosikletlerde KDV+ÖTV dahil fiyatının % 50′sine, “2. el” motosikletlerde ise 1 yaşa kadar kredi kullanabilirsiniz.
Ayrıca; istediğiniz zaman ara ödeme yapabilirsiniz. Çeşitli firmalarla uyguladığımız Motosiklet Kredisi kampanyalarında, uygun vade ve faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.
Motosiklet Kredilerinde, marka bazında çalışmalarımızı öğrenmek için şubelerimizden bilgi alabilirsiniz.
Motosiklet Kredisi’yle ilgili ücret ve faizleri, faiz ve ücretler bölümünde bulabilir; ayrıca geri ödemelerle ilgili hesaplamalar için Hesaplama Araçları‘ndan yararlanabilirsiniz.
Kredi geri ödemelerinizi dilerseniz Otomatik Ödeme Talimatı vererek ya da 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı, Yapı Kredi Internet Bankacılığı ve Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilir ayrıca, ödemelerinizden Worldpuan kazanabilirsiniz. Kazanacağınız Worldpuan’ları 130.000’i aşkın World Üye İşyerinde para yerine kullanabilirsiniz.
Sorularınız ve bankacılık işlemleriniz için 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan bireysel müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.
Başvuru için gerekli belgeler (aslı ve birer fotokopisi)
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi (Başvuru sahibi ve varsa kefilin)
  • Gelir belgesi (Başvuru sahibi ve varsa kefilin)
    • Ücretli çalışanlar için son maaş bordrosunun fotokopisi
    • Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi
  • Sıfır kilometre Motosikletler için ilgili şirketin vereceği fiyat teklifi (proforma fatura) ve asıl fatura
  • İkinci el Motosikletler için araç ruhsatı ve en fazla 15 gün önce satın alınmış araçlar için noterde düzenlenmiş alım satım sözleşmesi
  • Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin olarak işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve adınıza düzenlenmiş bir fatura aslı veya son 3 ay içerisinde alınmış ikametgah belgesi

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar