En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Donnerstag, Dezember 23, 2010

Yapı Kredi Taşıt kredisi

yapikredi15292826 Yapı Kredi Taşıt kredisi ekonomi ve borsa haberleri Yapı Kredi Yapı tasıt taksitle sahibi olmak nasıl yapılır nasıl kredisi kredi düşük faiz basvuru araba almak alınır Özellikleri nelerdir?
Sıfır kilometre veya 2. el, binek araç veya ticari/hafif ticari araç alırken, 1.000 TL ve üzerinde kredi alabilirsiniz. Kredinizi, sıfır kilometre ve ikinci el araçlar için 36 aya varan vadelerle, bütçenizi zorlamadan kolayca geri ödeyebilirsiniz.
Geri ödeme tutarlarını ve aralıklarını ihtiyacınıza göre kendinizin belirleyebildiği Esnek Geri Ödeme Modeli, ihtiyacınız olan Taşıt Kredisi için de geçerli.

Dilediğiniz yerden alacağınız “0″ kilometredeki aracın KDV+ÖTV dahil fiyatının %80′ine,2.el (*) Taşıtlarda ise
% 60′ına ve 5 yaşa kadar kredi kullanabilirsiniz.
Ayrıca; istediğiniz zaman ara ödeme yapabilirsiniz. Çeşitli firmalarla uyguladığımız Taşıt kredisikampanyalarında, uygun vade ve faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.
Taşıt Kredilerinde, marka bazında çalışmalarımızı öğrenmek için şubelerimizden bilgi alabilirsiniz.
(*) 2. el Taşıt Kredisi;
  • 5 yaşa kadar 2. el araçlarda azami kasko değerinin % 60′ ı kadar
  • Yapi ve Kredi Bankasi günün kosullarina göre kredi degerlendirme oranlarinda degisiklik yapma hakkini sakli tutar.
Taşıt Kredisi’yle ilgili ücret ve faizleri, faiz ve ücretler bölümünde bulabilir; ayrıca geri ödemelerle ilgili hesaplamalar için Hesaplama Araçları‘ndan yararlanabilirsiniz.
Kredi geri ödemelerinizi dilerseniz Otomatik Ödeme Talimatı vererek ya da 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankaciliği, Yapı Kredi Internet Bankacılığı ve Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilir ayrıca, ödemelerinizden Worldpuan kazanabilirsiniz. Kazanacağınız Worldpuan’ları 130.000’i aşkın World Üye işyerinde para yerine kullanabilirsiniz.
Sorularınız ve bankacılık işlemleriniz için 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan bireysel müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar