En Yüksek Performanslı Sunucuları ile Farkı Yaşa !

KütüpHane.Net Türkiye Bilgi Merkezi

SEARCH

BLOG SEARCH / BLOGDA ARA

Donnerstag, Dezember 23, 2010

Yeni Erkek Saç Modelleri 2011 resimleri

Yeni Erkek Saç Modelleri 2011 resimleri videolu

2011 yılında erkeklerin saç modelleri kısa olarak göreceğiz.Çünkü 2011 yılı uyum modası olacak.Erkeklerin yüz tiplerine kısa saç daha uygun olacağını belirten ünlü modacılar bu yıl kısa saç modası olarak belirledir.
En çok yaptırılan ve şu sıralar baya bir popüler olan 3 numara erkek saç modeli hızlı bişr şekilde kesilmekte ve son derece rahat yaşamak için güzel bir saç modelidir.


Bu aşağıdaki stil 2011'e damgasını vuran SUKHOSTYLE. Şimdiden tüm ünlüler saçını böyle yaptırmak için sıraya girdiler. Resimdeki manken şimdilik stilin sırrını vermiyor. Yanlız yakında piyasaya süreceği dedikoduları herkesi aldı götürdü..
Çoğunlukla erkeklerde asker saç modeli olarak adlandırılan 3 numara saç modeli saçları dökülen kişilerinden en çok tercih ettiği mode tiplerinden birisidir. Fakat bu kesim erkekler tarafından oldukça popülerdir.

Wentworth Miller in her zaman kestirdiği saç model tipi olarak ünlenen 3 numara modeli 2011 yılında da popüler saç modelleri arasında yerini alıyor.
Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen

Konya'nın teklif sistemi Konya Temizlik Şirketleri ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Konya halı yıkama Konya organize halı yıkama Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya Nerede Nasıl ? KütüpHane.Net Türkiye'nin Bilgi Merkezi ! Konya Temizlik Şirketleri Dış cephe cam temizliği Konya,Ankara,Antalya

Popüler Yayınlar